Daniel Stroński Daniel Stroński 20.04.2018 14:09
God of War. Cory Barlog reaguje na pierwsze recenzje
646V

God of War. Cory Barlog reaguje na pierwsze recenzje

God of War to jedna z największych premier generacji, ale też produkcja, nad którą studio Sony Santa Monica spędziło wiele lat. Szef projektu Cory Barlog podzielił się chwilą, w której zobaczył pierwsze recenzje.

God of War trafiło dziś do sprzedaży i w końcu każdy może sprawdzić, jak Kratos wypada w roli ojca. Recenzje trafiły do Sieci tydzień temu i wiemy już, że Sony Santa Monica dostarczyło rewelacyjny tytuł. Jesteście ciekawi, jak na oceny zareagował twórca?

Nasza recenzja gry God of War (PS4)

Cory Barlog pracował jako osoba odpowiedzialna za animacje, scenarzysta i szef projektu serii, współtworząc ją od pierwszego God of War z 2005 roku. Bez wątpienia najnowsza odsłona jest jego największym osiągnięciem w karierze, stąd nie dziwi emocjonalne podejście do recenzji. Moment ten zachował na kamerze swojego laptopa.

God of War - reakcja Barloga na pierwsze recenzje

Być może ocena to tylko numerek, ale w tym wypadku rewelacyjny wynik pokazuje, że długoletnia praca została doceniona. Nie ma co zatrzymywać się na recenzjach sprzed tygodnia. Zapewne już macie albo wciąż czekacie na przesyłkę z grą. Kiedy już ukończycie nową przygodę Kratosa, podzielcie się wrażeniami z deweloperem!

God of War - Barlog zachęca graczy do dzielenia się opiniami

 

Źródło: YouTube (corybarlog, PlayStation Europe)

Tagi: god of war Sony Interactive Entertainment sony santa monica