Jakub Barwiak Jakub Barwiak 19.04.2018 21:38
Filmowe The Division od twórcy Deadpoola
465V

Filmowe The Division od twórcy Deadpoola

Ekranizacja The Division od reżysera Johna Wicka i Deadpoola 2? Według Variety taki scenariusz jest bardzo możliwy.

Kariera Davida Leitcha – reżysera drugiego Deadpoola – nabiera tempa. Variety podało właśnie, iż filmowiec ma zająć się reżyserią filmowej adaptacji hitowej gry Ubisoftu - The Division. W rolach głównych mają wystąpić Jake Gyllenhaall i Jessica Chastain.

Deadpool 2 - ostateczny zwiastun

Informacja ta ukazała się zaledwie kilka miesięcy po tym jak ogłoszono, iż Leitch nakręci spinoff Szybkich i wściekłych z Dwaynem Johnsonem i Jasonem Stathamem. Według źródeł, które doniosły o ekranizacji The Division, najpierw nakręcony zostanie właśnie film z The Rockiem – jego produkcja ma ruszyć tej jesieni – potem płynnie, w 2019 roku, Leitch miałby rozpocząć pracę nad adaptacją gry Ubi.

Co ciekawe David Leitch nie jest pierwszym filmowcem łączonym z tym projektem, poprzednio mówiło się o angażu Stephena Gaghana – reżysera Gold. Od początku związani są z nim za to Gyllenhaal i Chastain, którzy pilnują tego aby filmowe widowisko było jednocześnie wierne pierwowzorowi, jak i trafiało do fanów poprzednich filmów z udziałem obu aktorów.

Oczywiście na razie nie wiadomo kiedy zadebiutuje filmowe The Division.

Źródło: http://variety.com/2018/film/news/david-leitch-the-division-jessica-chastain-jake-gyllenhaal-deadpool-2-1202764110/

Tagi: ekranizacja the division tom clancy's the division Ubisoft