Kacper Mądry Kacper Mądry 19.04.2018 18:30
Polskie Realpolitiks trafi na Nintendo Switch
348V

Polskie Realpolitiks trafi na Nintendo Switch

Jujubee poinformowało o kolejnych planach dotyczących gry Realpolitks. Produkcja jeszcze w tym roku trafi na Nintendo Switch.

Realpolitks będące prostą strategią, w której kontrolujemy dowolnie wybrane przez nas państwo, wkrótce trafi na Nintendo Switch. Informację zdradza komunikat firmy na giełdzie.

KURSK. Polska gra o tragicznej historii rosyjskiej łodzi podwodnej

Zarząd Forever Entertainment poinformował, że podpisał umowę licencyjną z Jujubee, autorami gry Realpolitks. Dzięki temu zyskał on prawa do wyłącznej adaptacji oraz dystrybucji strategii wraz z dodatkiem New Power na platformę Nintendo Switch.

Produkcja ma trafić do sprzedaży w trzecim kwartale 2018 roku. Aktualnie Realpolitks dostępne jest na komputerach PC oraz platformach mobilnych iOS oraz Android. Jujubee oraz Forever Entertainment uważają, że wersja na konsolę Nintendo Switch znacząco poprawi wynik spółki na rok 2018 jak i następnych latach. Możliwe zatem, że Realpolitks będzie jeszcze wspierane przez bardzo długi okres czasu.

Realpolitiks - zwiastun dodatku New Power

 

Źródło: bankier.pl/wiadomosc/JUJUBEE-S-A-Zawarcie-umowy-na-adaptacje-oraz-dystrybucje-gry-Realpolitiks-wraz-z-dodatkiem-DLC-pod-nazwa-Realpolitiks-New-Power-na-konsole-Nintendo-Switch-7584286.html

Tagi: