Kacper Mądry Kacper Mądry 19.04.2018 16:16
Assassin's Creed: Identity dostępne za 9zł
602V

Assassin's Creed: Identity dostępne za 9zł

Assassin's Creed: Identity to mobilna odsłona popularnej serii. Ubisoft przygotował promocję dostępną w AppStore oraz Google Play.

Ubisoft w swoim mobilnym portfolio posiada jedną odsłonę serii Assassin's Creed. Identity zostało właśnie przecenione i kosztuje mniej niż 10zł.

Castlevania: Grimoire of Souls trafi na iOS

Assassin's Creed: Identity pozwala nam wcielić się jednego z zabójców bractwa i przebrnąć przez przygotowaną przez twórców kampanie fabularną. Gdy ukończymy główny wątek, zawsze pozostaną nam generowane misje, które przedłużają żywotność gry, pozwalając nieskończenie cieszyć się przenośną wersją Assassin's Creed.

W AppStore tytuł został przeceniony o 60 procent i kosztuje w tej chwili 8,99zł. Promocja dotyczy również wersji na Androida. Zainteresowani znajdą grę w Google Play, gdzie została przeceniona o 50 procent i również kosztuje 8,99zł. Brak informacji do kiedy oferta potrwa, jednak Ubisoft dość regularnie przecenia Assassin's Creed: Identity, więc jeśli teraz nie macie możliwości kupić gry, to uspokajamy. Oferta na pewno jeszcze w przyszłości powróci.

 Assassin's Creed: Identity - zwiastun premierowy

 

Tagi: Assassin's Creed Identity blue byte mobile Ubisoft