Przemysław Małecki Przemysław Małecki 07.12.2011 20:11
Darmowy weekend w Xbox LIVE [update]
1141V

Darmowy weekend w Xbox LIVE [update]

Nie posiadacie wykupionego członkostwa Xbox LIVE Gold, a chcecie spróbować swoich sił w sieciowych potyczkach? W najbliższy weekend będzie ku temu okazja. [UPDATE - promocja na abonament GOLD.]

xxxxx

Darmowy weekend potrwa od 9 do 11 grudnia. Wiecie już w jakie tytuły zagracie? Stawiam, że największe oblężenie w tych dniach przeżyją serwery Battlefield 3 i Call of Duty: Modern Warfare 3.

 

 

UPDATE - oficjalna informacja prasowa od Microsoft Polska:

 

 

Warszawa, 9 grudnia 2011 r. 
 
Firma Microsoft wprowadziła w ostatnich dniach szereg aktualizacji interfejsu konsoli Xbox 360, dających dostęp do nowych treści rozrywkowych. Konsola stała się jednocześnie domowym centrum rozrywki, oferującym szerokie możliwości zabawy, nie tylko w postaci gier. Aby umożliwić użytkownikom Xbox LIVE przetestowanie wszystkich możliwości usługi, firma Microsoft zaprasza do udziału w Darmowym Weekendzie z Xbox LIVE. W dniach 9-11 grudnia, wszyscy użytkownicy posiadający darmowe konta otrzymają bezpłatny dostęp do pełnych funkcji oraz zasobów usługi Xbox LIVE, zarezerwowanych dla posiadaczy płatnego abonamentu GOLD!
 
Abonament GOLD pozwala na pełne wykorzystanie możliwości Xbox LIVE, jak gra w sieci w trybie wieloosobowym, rozmowy wideo, wcześniejszy dostęp do wersji demonstracyjnych najnowszych gier czy preferencyjne oferty na zakup tytułów na Rynku gier Xbox LIVE. Użytkownicy, którzy zechcą przedłużyć zabawę w Xbox LIVE po darmowym weekendzie, mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty zakupu pakietów GOLD oraz punktów Microsoft Points (środek płatniczy w Xbox LIVE). Promocją objęta jest limitowana ilość pakietów, które szybko znikają ze sklepów, warto więc pospieszyć się z zakupami przed wyczerpaniem zapasów. Nowa promocja nie wymaga jednoczesnego zakupu produktów dla konsoli Xbox 360, ani gier, w przeciwieństwie do akcji przeprowadzonej wcześniej w tym roku” – tłumaczy Łukasz Tetkowski, Xbox 360 Category Manager w Microsoft.
 
Abonamenty GOLD dostępne są w sprzedaży w wersjach na 12 lub 3 miesiące. W ramach oferty promocyjnej, oba warianty dostępne są obecnie, aż do wyczerpania zapasów, w promocyjnej, obniżonej o 50% cenie - odpowiednio od 119,90 PLN i 44,90 PLN (sugerowane ceny detaliczne). Co więcej, w ramach tej samej oferty promocyjnej, w obniżonej o połowę cenie, dostępne są również wszystkie pakiety punktów Microsoft Points, które umożliwiają m.in. zakup gier w postaci cyfrowej bezpośrednio z sieci i uruchamianie ich z dysku twardego konsoli. Punkty Microsoft Points dostępne są w dwóch wersjach - 2100  i 4200 - w cenach od 64,90 PLN i 119,90 PLN (sugerowane ceny detaliczne). 
 
* Oferta może nie być dostępna dla użytkowników, posiadajacych konta zarejestrowane w innych krajach niż Polska.

Tagi: battlefield 3 microsoft modern warfare 3 polska xbox live

Nie przegap