Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 19.04.2018 08:00
For Honor otrzymał tryb treningowy
402V

For Honor otrzymał tryb treningowy

For Honor jest na rynku od ponad roku i wielu graczy zdążyło ograć i nauczyć się tego tytułu w myśl kompetytywnej rozgrywki. Teraz Ubisoft chce ułatwić start nowicjuszom.

For Honor należy do grona tych tytułów, wobec których Ubisoft ma dalekosiężne plany m.in wprowadzenie gry na rynek chiński. Dlatego produkcja została poszerzona o specjalne tryby ułatwiające wejście nowym graczom.

Tencent Games planuje wprowadzić gry Ubisoft na rynek chiński

For Honor zadebiutował 14 lutego 2017 roku i od tamtego czasu większość graczy zdążyła poznać mechaniki gry i się ich nauczyć. W środę, 19 kwietnia 2018 roku do gry trafia tryb treningowy. 

Owszem, gra od samego początku istnienia miała zaimplementowany samouczek, który tłumaczył graczom co i jak. Ponadto do zapoznania i utrwalenia poznanych mechanik stworzona została kampania fabularna oraz tryb praktyki. W tym drugim mogliśmy na spokojnie zajrzeć w listę ciosów, dostosować sobie poziom trudności SI i próbować tworzyć własne kombinacje. Najwyraźniej twórcy uznali, że to nie wystarcza i rozszerzają tryb treningowy o kilka elementów.

Pierwszą nowością jest sekcja filmików treningowych. gdzie znajdziecie zestaw filmików objaśniający zagadnienia związane z trybami gry, postaciami czy Wojną Frakcji. Następne w kolejce są Próby nowicjusza oraz wojownika. W przypadku tych pierwszych jest to tryb, który sprawdzi nabyte przez nowego gracza umiejętności. Otrzymując ocenę za wykonanie danej czynności gra będzie informować jak dobrze zostało wykonane dane ćwiczenie lub co wymaga jeszcze poprawy.  Co ciekawe, zależnie od uzyskanego stopnia otrzymamy nagrodę.

Z kolei Próby wojownika to zestaw różnych sztuczek i zaawansowanych technik, dzięki którym doświadczeni gracze będą mogli np. stawiać czoła wielu przeciwnikom naraz, korzystając z ataków strefowych. Podobnie jak w przypadku Prób nowicjusza za uzyskane osiągnięcia otrzymamy nagrodę.

Arena treningowa również przeszła delikatne zmiany, ponieważ prócz dostosowania poziomu zdrowia naszej postaci lub przeciwnika gra nas informuje ile obrażeń zadajemy wykonując dany cios czy kombinację.

Nowe Funkcje Treningowe wejdą w skład najnowszej łatki oznaczonej numerkiem 1.22, gdzie prócz nowych trybów otrzymamy 3 nowe mapy - The Ring, The Pit, The Sanctuary - a także szereg poprawek. Oznacza to, że wszystkie nowości będą dostępne dla wszystkich graczy zupełnie za darmo.

For Honor - Nowe Funkcje Treningowe

 

Źródło: Ubisoft

Tagi: For Honor pc playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo