redakcja@pssite.com redakcja@pssite.com 18.04.2018 22:48
Witajcie na nowej stronie
3713V

Witajcie na nowej stronie

Powitajcie nową stronę. Za zmianami w tematyce strony, idzie także zmiana jej nazwy, jasna wersja i nowy-stary wygląd.

Strona istnieje już 12 lat. Początkowo jako serwis poświęcony wyłącznie jednej konsoli, później jako strona o konsolach Sony. Od kilku miesięcy stopniowo wprowadzaliśmy zmiany w tematyce, poszerzając ją kolejno o filmy, seriale, gry mobilne, smartfony, a ostatnio PC-ty i sprzęt. Niektórym się to podobało, inni narzekali. Nie każdemu da się dogodzić, ale nie były to ruchy podejmowane bez zastanowienia się.

Przejście na multiplatformowy grunt powinno nastąpić już dawno, ale jak to się mówi - lepiej późno niż wcale. Serwis musi się rozwijać, a z wielu powodów uznaliśmy, że ograniczanie się do jednej platformy nie ma dłużej sensu. Tym samym NeoSite zajmować będzie się grami na konsole Sony, Nintendo i PC-ty, będą filmy, seriale, a także tematyka mobilna, technologie oraz sprzęt PC. Czy to oznacza, że Sony będzie tu mniej niż zawsze - nie. Będzie przynajmniej tyle samo, a nawet więcej. Mimo że nie lubimy składać deklaracji, to zdradzimy także, że będzie znacznie więcej tekstów niż do tej pory. Zaczynamy powoli. Część już opublikowaliśmy, sporo jest w aktualnie tworzonych. Jeśli macie propozycje o czym chcielibyście przeczytać - chętnie was wysłuchamy.

By zmiany były możliwe i wprowadzone jak najlepiej, do redakcji dołączyły trzy nowe osoby (jedna w zastępstwie za Sebastiana, który ustąpił z roli redaktora, usuwając się w cień, ale nadal recenzując dla nas gry). Sprawne oko zauważyło pewno nową trójkę - Annę, Grzegorza i Łukasza. Mamy nadzieję, że szybko się do nich przyzwyczaicie i po ludzku - polubicie ich teksty. Są nowi, ale od samego początku się starają.


Razem ze startem nowej strony, wprowadziliśmy pewne zmiany w wyglądzie. Jak zauważyliście - podstawowym widokiem jest jasna wersja. Uspokajamy- czarna została i możecie sobie ją aktywować klikając w odpowiednią ikonkę.

Tu zmienicie kolor strony

Zniknął też widok kafelek, zostawiliśmy widok listy, który po wielu testach i próbach - spełnia lepiej swoje zadanie (tak, przeszarżowaliśmy z kaflami i zwracamy honor merytorycznie krytykującym).

Jesteśmy gotowi na krytykę, rozdzieranie szat i głosy niezadowolenia. Ale w głębi serca mamy nadzieję, że zmianę przyjmiecie dobrze i za jakiś czas uznacie, że było warto. Wyczekujcie więc interesujących wpisów, ciekawych tekstów i dalszego rozwoju strony.

Tagi: neosite pssite.com