Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 18.04.2018 18:19
Peggle kolejnym darmowym tytułem na Origin
254V

Peggle kolejnym darmowym tytułem na Origin

Jeśli szukacie dla swych pociech lub dla siebie gry logicznej, którą można by dorwać za darmo to powinniście zajrzeć na platformę Origin.

Od dłuższego czasu użytkownicy platformy Origin na komputerach osobistych otrzymują od Electronic Arts darmowe tytuły. Najnowszą propozycją jest gra logiczna z 2007 roku - Peggle.

Konferencja EA Play 2018 - znamy datę

Peggle to gra polegająca na odbijaniu kulek tak, aby zbić inne. Tytuł oferuje nam sporo zabawy, bo do ukończenia jest aż 55 zadań głównych oraz 75 konkurencji na zmodyfikowanych planszach. Gra podobnie jak pozostałe w ramach Specjalnego Prezentu jest dostępna za darmo tylko przez jakiś czas. Dopóki Peggle figuruje jako darmowy tytuł, możemy go dodać do swojej biblioteki, gdzie raz dodany zostanie z nami na zawsze.

Za produkcję Peggle odpowiada studio PopCap Games, które stworzyło takie serie jak Bejeweled czy Plants vs Zombies. Gra została wydana na wiele platform w tym na komputery osobiste, PlayStation 3 a także na systemy mobilne iOS oraz Android. Jeśli chcecie sobie przypomnieć lub sprawdzić jak wygląda ta produkcja to sprawdźcie poniższy gameplay.

Peggle - gameplay

 

Źródło: informacja prasowa

Tagi: pc Peggle PopCap Games wideo