Daniel Stroński Daniel Stroński 18.04.2018 08:44
Far Cry 5. Przejeżdżaj ludzi i zwierzęta w nowym Live Evencie
416V

Far Cry 5. Przejeżdżaj ludzi i zwierzęta w nowym Live Evencie

Far Cry 5 rozpoczęło wczoraj kolejne wyzwanie społecznościowe. Znamy nagrody i przygotowaliśmy rady, jak najszybciej poradzić sobie z zadaniem. W sklepie jest też nowa broń!

Far Cry 5 stara się utrzymać przy sobie graczy wyzwaniem społecznościowym z wyjątkowymi nagrodami. Ostatnio musieliśmy grać w sieciowych trybach, a teraz zadanie zaliczymy w kampanii fabularnej - niezależnie od tego, czy dopiero zaczynacie, a może cała historia jest już za Wami.

Far Cry 5 niepokonane, trzeci tydzień na szczycie

Nowy Live Event nazywa się Rozwałka Drogowa i naszym zadaniem jest śmiertelnie potrącić 20 sekciarzy lub zwierząt dowolnym pojazdem - lądowym, wodnym lub latającym. W nagrodę otrzymamy quada z oryginalnym malowaniem "Grillowane mięsko", a jeśli graczom uda się rozjechać łącznie półtora miliona przeciwników, otrzymamy wiejski strój dla postaci.

Rozjechanie niekoniecznie jest prostą sprawą, szczególnie jeśli ukończyliście już grę i na drogach nie znajdziecie sekciarzy, a przy okazji utknęliście w nieustannej nocnej porze, co ogranicza widoczność w lesie (twórcy już nad tym pracują). Żeby nie kluczyć między drzewami, korzystając z podświetlającego zwierzynę wzmocnienia Łowca Doskonały, mamy dwie rady.

Można wsiąść w helikopter, rozpędzić się i z impetem wylądować na wrogu lub zwierzęciu - co jest dziwną, ale zaskakująco skuteczną metodą. Na szczęście jest jeszcze łatwiejsze wyjście. Weźcie jakiś wytrzymały pojazd i wpadnijcie na farmę na wschód od Kościoła Baranka Bożego w rejonie Johna (zrzut w galerii poniżej). Liczne krowy, świnie i byki nie są specjalnie szybkie i łatwo je rozjechać. A kiedy zabraknie zwierzyny, odjedźcie nieco dalej i po chwili pojawią się kolejne ofiary. Po rozjechaniu 20 zwierząt/sekciarzy dostaniemy takiego quada:

Co ciekawe wraz z nowym Live Eventem do sklepów trafiła nowa broń - Vector .45. Oczywiście mogliśmy zdobyć jego kolorową wersję w ostatnim wyzwaniu społecznościowym, ale teraz dostępny jest w podstawowej wersji i po ulepszeniu będzie nawet lepszy niż ten jego tęczowa wersja.

Tagi: far cry 5 live event pc playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal