Kacper Mądry Kacper Mądry 17.04.2018 20:30
PUBG Mobile po łatce 0.4 jest przyjaźniejsze w odbiorze
532V

PUBG Mobile po łatce 0.4 jest przyjaźniejsze w odbiorze

PUBG Mobile otrzymało nową łatkę. Wprowadzone zmiany poprawiają mobilne doświadczenie.

PUBG Mobile otrzymało aktualizację 0.4.0, która dodaje nową zawartość oraz skupia się na poprawie rozgrywki. Wprowadzone przez twórców zmiany, lepiej przystosowują duży tytuł do mobilnej zabawy.

Cliff Bleszinski oskarża Epic Games o podkradanie jego pracowników

Od teraz chcąc wejść do budynku możemy zdecydować się na opcję automatycznego otwierania drzwi. Umożliwi to skupienie się na celowaniu, jednak pamiętajmy, że przy okazji, skrzypnięcie drzwi może łatwo zdradzić naszą pozycję. Popracowano również nad efektami dźwiękowymi, które powinny jeszcze lepiej oddawać położenie innych osób. Twórcy zdecydowali się podkręcić prędkość poruszania się naszej postaci podczas kucania i leżenia. Motocykle pozwolą wykonywać akrobacje, a auta mają zamontowane nitro. Używane przez nas wcześniej pojazdy będą zaznaczały się na mapie.

Nie zapomniano także o poprawie płynności rozgrywki. Zlikwidowano problem spadku płynności przy celowaniu z lunety oraz postarano się o ogólną poprawę wyświetlanych klatek na sekundę. Milisekundowa przerwa pomiędzy automatycznie podnoszonymi przez nas przedmiotami okazała się nie być wynikiem wolnego działania gry, a opcją, o której prędkości będziemy mogli sami zadecydować.

Do PUBG Mobile trafił nowy tryb o nazwie Arcade. Spotka się w nim 28 graczy, którzy będą walczyli przeciwko sobie za pośrednictwem tylko jednego rodzaju broni. Ponadto nasze uzbrojenie będziemy mogli teraz przetestować w specjalnie do tego przygotowanej strefie. Pozwoli to na praktykę strzelania oraz wybranie ulubionego sprzętu. W PUBG Mobile będziemy mogli trafić na zmierzch słońca, który pozwoli na przemykanie w cieniu.

Aktualizacja w tej chwili pojawiła się na systemie Android. Użytkownicy iOS będą musieli poczekać jeszcze kilka dni jednak otrzymają oni wsparcie dla technologii 3D Touch. Pozwoli ona na strzelanie z broni poprzez mocniejsze dociskanie ekranu, co znacznie poprawi naszą szybkość reakcji.

PUBG Mobile - zwiastun

 

Źródło: https://www.reddit.com/r/PUBGMobile/comments/8cvdlg/feedback_welcome_to_pubg_mobile_040/

Tagi: mobile Playerunknown's Battlegrounds: Exhilarating Battlefield Quantum Studio Tencent