Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 17.04.2018 15:40
Spider-Man opowiada historię Petera Parkera
579V

Spider-Man opowiada historię Petera Parkera

Marvel's Spider - Man opowie autorską historię Insomniac Games. Fabuła skupi się na Peterze Parkerze, ale nie oznacza to, że do gry nie powrócą lubiane postacie.

Za kilka miesięcy swą premierę będzie mieć Marvel's Spider-Man. Nie od dziś wiadomo, że w grze pojawi się Miles Morales, który w komiksie o Człowieku - Pająku został nim po śmierci Petera. 

Dodanie jednego kostiumu Spider-Mana to masa roboty

Portal Game Infomer miał okazję przeprowadzić wywiad z dyrektorem kreatywnym produkcji, Bryanem Intiharem.  Rozmowa w dużej mierze dotyczyła historii opowiedzianej w grze. Fani zastanawiali się jak dużą rolę odegra Miles Morales, który w oryginalnym komiksie nie zna osobiście Petera Parkera. Jednak dzięki temu, że gra Insomniac Games opowie autorską historię ci dwaj będą mogli się spotkać.

To jest historia Petera Parkera. Miles nie odegra takiej roli, o jaką wszyscy mnie pytają na Twitterze

W najnowszej grze, główny bohater będzie nieco starszy, ponieważ ukończył 23 lata, rozstał się z Mary Jane i zmaga się z różnymi problemami takimi jak początek kariery zawodowej czy problemy finansowe. 

W naszej grze jest on w innym momencie życia, którym jest walka. Życie Spider-Manem idzie dobrze, ale w początkowych momentach gry, zanim Peter wyskoczy przez okno, by stać się Spider-Manem, pod drzwi do jego mieszkania wsunięty zostaje list. Zawiera on ostrzeżenie o eksmisji, jeśli wkrótce nie zapłaci czynszu.

Ze słów twórcy wynika, że Marvel's Spider-Man nie będzie grą opowiadajacą typowe "origin story", jednak pojawią się do tego odniesienia.

Odkryjesz elementy historii, głównie zbierając stare plecaki Petera porozrzucane po mieście, ale jest to historia Spider-Mana, która ma miejsce po tym, jak Peter Parker stał się Spider-Manem

Deweloperzy chcą stworzyć najbardziej ikoniczny scenariusz dla Spider-Mana. Dlatego Insomniac Games do współpracy zaprosiło Christosa Gage'a - wieloletniego scenarzystę komiksów Marvela.

Marvel's Spider-Man ukaże się 7 września 2018 roku na PlayStation 4.

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2018/04/16/everything-we-know-about-peter-parker-and-his-alter-ego-in-spider-man.aspx

Tagi: Insomniac Games PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment Spider-Man