Jakub Barwiak Jakub Barwiak 16.04.2018 19:29
Pan Mercedes. Drugi sezon z datą premiery
304V

Pan Mercedes. Drugi sezon z datą premiery

Pan Mercedes okazał się być jedną z najbardziej udanych ekranowych adaptacji twórczości Stephena Kinga. Wiemy kiedy pojawi się drugi sezon tego serialu.

Wiemy kiedy zadebiutuje drugi sezon Pana Mercedesa – adaptacji serii książek autorstwa Stephena Kinga. Portal Deadline podaje, iż nastąpi to 22 sierpnia. Informacja ta pochodzi z panelu, na którym wypowiadali się reżyser Jack Bender oraz gwiazdy pierwszego sezonu: Brendan Gleeson, Harry Treadaway, Kelly Lynch i Holland Taylor.

Dark Crimes - zwiastun polsko-amerykańskiego thrillera

Na początek Bender wypowiedział się o swoich pierwszych wrażeniach dotyczących książkowego pierwowzoru.

Gdy po raz pierwszy dostałem Pana Mercesa, byłem podekscytowany. Stephen King nigdy wcześniej nie napisał powieści detektywistycznej, sądziłem że to fascynujące, iż tym razem napisał o potworach wewnątrz nas a nie na zewnątrz.

Niestety obsada nie chciała zdradzać szczegółów dotyczących drugiego sezonu, chociaż Ci który przeczytali książki amerykańskiego pisarza, wiedzą czego się mniej więcej spodziewać. Brendan Gleeson stwierdził za to, iż to co chwyciło go w Panie Mercedesie to fakt jak serial podchodzi do opisywania nawet najbardziej złożonych ludzkich osobowości.

Pan Mercedes był jedną z najbardziej udanych adaptacji twórczości Stephena Kinga, które ukazały się w zeszłym roku. Czy druga seria powtórzy sukces poprzedniczki, przekonamy się już w sierpniu.

 

Źródło: http://deadline.com/2018/04/mr-mercedes-brendan-gleeson-harry-treadaway-stephen-king-season-2-premiere-date-contenders-emmys-1202363982/

Tagi: mr mercedes pan mercedes stephen king