Daniel Stroński Daniel Stroński 16.04.2018 17:35
Far Cry 5 niepokonane, trzeci tydzień na szczycie
406V

Far Cry 5 niepokonane, trzeci tydzień na szczycie

Far Cry 5 nie przestaje okupować szczytu rankingu sprzedaży gier, chociaż za tydzień może go stracić wraz z powrotem Kratosa.

Far Cry 5 idealnie wstrzeliło się w wolniejszą końcówkę marca, by przykuć uwagę graczy na prawie miesiąc przed jedną z największych premier tego roku z Kratosem w roli głównej. Czy dostępne wyłącznie na PS4 God of War pobije multiplatformową grę Ubisoftu? Tego dowiemy się w przyszłym tygodniu. Na ten moment przywódca sekty Joseph Seed wciąż stoi na czele rankingu.

Nasza recenzja gry Far Cry 5 (PS4)

Które gry uplasowały się za najnowszą produkcją Ubi? Mamy obowiązkową serię FIFA, która miejsce w pierwszej dziesiątce odda pewnie dopiero tegorocznej odsłonie, a podium zamyka switchowe Mario Kart. Na końcu listy najlepszych utrzymuje się Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, które być może zastąpi we wrześniu kolejna paczka remake'ów od ActivisionSpyro Reignited Trilogy.

Według danych GfK Chart-Track, pierwsza dziesiątka ostatniego tygodnia w kwestii sprzedaży pudełkowych gier w Wielkiej Brytanii wygląda następująco:

  1. Far Cry 5 (1)
  2. FIFA 18 (2)
  3. Mario Kart 8 Deluxe (7)
  4. Grand Theft Auto V (8)
  5. Playerunknown's Battlegrounds (5)
  6. Sea Of Thieves (3)
  7. Fallout 4 (12)
  8. Super Mario Odyssey (9)
  9. Gran Turismo: Sport (14)
  10. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy (10)

(w nawiasie podano pozycje sprzed tygodnia; wyniki obejmują łączną sprzedaż z wszystkich platformy, na których dana gra jest dostępna)

Far Cry 5 - zwiastun

 

Źródło: https://www.chart-track.co.uk/?i=2706&s=1111

Tagi: charts far cry 5 playstation 4 rankingi sprzedażowe Ubisoft Ubisoft Montreal wyniki sprzedaży