Kacper Mądry Kacper Mądry 16.04.2018 10:05
Oszust z Donkey Konga przedstawia swoje stanowisko!
1276V

Oszust z Donkey Konga przedstawia swoje stanowisko!

Wracamy do sprawy Billiego Mitchella. W sieci pojawiło się jego nagranie, w którym przedstawia on swoje stanowisko w sprawie oszustwa.

Billy Mitchell został przyłapany na oszustwie, po tym jak gracze odkryli, że jego zapis bicia rekordu gry w Donkey Konga okazał się przedstawiać ułatwioną wersję gry. Dziś gracz przedstawił swoje stanowisko.

Rekordzista gry Donkey Kong okazał się oszustem!

W minutowym nagraniu, które zamieszczamy poniżej możecie usłyszeć, że Billy Mitchell wraz Old School Gamer Magazine oraz Midwest Gaming Classic zamierza udowodnić, że jego nagranie z bicia rekordu w grze Donkey Kong jest jak najbardziej prawdziwe. Problem jednak w tym, że oskarżony o oszustwo gracz mówi o swoim rekordzie, który został ustanowiony 35 lat temu. Sprawa dziesięcioletniego nagrania, które okazało się przedstawiać emulowaną, ułatwioną wersje gry, zostaje przez niego przemilczana.

Billy Mitchell - stanowisko w sprawie oszustwa

Billy Mitchell prosi jednak o cierpliwość, ponieważ zebranie wszystkich dowodów o autentyczności starego nagrania zajmie sporo czasu. Cała dokumentacja potwierdzająca właściwe przejście gry będzie dostępna do wglądu. Nie powinno to jednak zmienić stanowiska Twin Galaxies, które podjęło już decyzję o tym, że jakiekolwiek nagranie dostarczone przez Billiego Mitchella zostanie przez nich zignorowane.

Sprawa całego oszustwa będzie się pewnie jeszcze długo ciągnąć. Jedno jest natomiast pewne. Billy Mitchell wie jak wywołać wokół swojej osoby zainteresowanie i na pewno nie jest to ostatnie zdanie jakie od niego usłyszymy w tej sprawie.

Źródło: https://www.dualshockers.com/billy-mitchell-releases-video-responding-donkey-kong-high-score-controversy/

Tagi: billy mitchell Donkey Kong