Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.04.2018 12:56
Jakie gry do 50 złotych kupić w aktualnej promocji?
2103V

Jakie gry do 50 złotych kupić w aktualnej promocji?

Cykliczna polecajka promocyjna wraca. Tym razem przyglądamy się i proponujemy, które gry z aktualnej promocji warto kupić. Próg - do 50 złotych.

Deponia - 25,20 zł

Deponia ma już parę lat na karku. Jednak dopiero niedawno wylądowała na konsolach. Aktualnie w promocji możemy ją kuć za 25 złotych, co jest ceną wyjątkowo dobrą za przygodówkę przepełnioną humorem i bardzo udaną rozgrywką. Zagadki są dobrze przemyślane, a oprawa graficzna cieszy oko.


Elite Dangerous - 39,60 zł

Jeśli marzą wam się kosmiczne wojaże w nieznane - nie znajdziecie lepszej gry. Elite Dangerous oferuje dosłownie wszystko o czym można tylko zamarzyć. Eksplorację, wykonywanie zleceń, handel, walka, tworzenie gwiezdnej flotylli. Za 30 złotych więcej możecie kupić wydanie z dodatkiem, ale i bez niego zawartości jest tutaj tak dużo, że wsiąkniecie na setki godzin.


Need for Speed - 49,60 zł

Najnowsza odsłona serii Need for Speed zawiodła na każdej linii, więc fanom pozostają albo stare produkcje, albo sięgnięcie do poprzedniej części bez podtytułu. Niecałe pięć dyszek za kilkanaście godzin zabawy nawiązującej do podserii Underground wydaje się wystarczającą zachętą.


Rime - 43,50 zł

Mocno inspirowane Podróżą dzieło hiszpańskiego studia Tequila Works nie odniosło takiego sukcesu na jaki liczyli twórcy. Rime nie jest jednak słabą grą. Wbrew przeciwnie. Kawał solidnej przygody w trójwymiarze, z przepięknymi widokami i kolorowym światem. No i historia ponoć dostarcza.


Śródziemie: Cień Mordoru - Złota Edycja - 49,80 zł

Zanim Monolith połata spaczony mikrotransakcjami i skrzynkami system Nemesis w Cieniu Wojny, warto zagrać w poprzedniczkę, która może i lekko odstaje graficznie od nowych gier, ale nadal potrafi bawić. Kompletne wydanie gry oddaje nam dodatkowo parę dodatków, więc zapewniamy sobie rozgrywkę na kilkadziesiąt godzin.


This War of Mine: The Little Ones - 31,60 zł

Polski hit wylądował na konsolach razem z dodatkiem, który do rozgrywki wprowadza dzieci. A czym jest This War of Mine? Zgrabny połączeniem przygodówki z elementami survivali i wyjątkowo mocną historią w której nasze decyzje mają znaczenie. W kraju opanowanym przez wojnę, dotychczasowe zasady przestają obowiązywać.


Titanfall 2 - 43,50 zł

Titanfalla 2 będziemy chyba polecać przy każdej promocji gdy gra dostępna będzie w atrakcyjnej cenie. A tak tania to dawno nie była. 43 złote za jednego z najlepszych FPS-ów (a może i nawet najlepszego) na konsole tej generacji to jak za darmo. Intensywna, efektowna i niesamowita kampania, do tego bardzo dobry tryb dla wielu graczy, który na szczęście - jeszcze żyje.

 

Tagi: Deponia elite dangerous need for speed playstation 4 rime Śródziemie: Cień Mordoru This War of Mine: The Little Ones titanfall 2

Nie przegap