Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 13.04.2018 17:00
Scieżka dźwiękowa z God of War wylądowała na Spotify
334V

Scieżka dźwiękowa z God of War wylądowała na Spotify

Oficjalna premiera God of War już za tydzień. Pierwsze oceny zostały już wystawione, a jeżeli ciekawi Was jak brzmi nowy God of War to zajrzyjcie na Spotify.

Embargo na recenzje najnowszego dzieła SCE Santa Monica Studio już zeszło, co oznacza, że wielu z Was wie już czego może się spodziewać po nowej odsłonie God of War.

Recenzja: God of War (PS4)

 

Jeżeli lubujecie się w słuchaniu muzyki z gier we własnym zakresie to kompozytor Bear McCreary przygotował dla Was coś specjalnego. Od dzisiaj - na tydzień przed oficjalną premierą gry możecie zapoznać się z muzyką z God of War, która jest dostępna na Spotify. Na playliście figuruje 21 utworów począwszy od głównego motywu produkcji po kompozycję odgrywaną podczas finału.

Ścieżka dźwiękowa do God of War posiada wszystkie elementy charakterystyczne dla serii - głębokie chóry, łomoczące bębny czy mosiężne krzyki. Jako pierwszy został napisany “Memories of Mother.”, który dzięki emocjonalnemu tonowi jest odzwierciedleniem najnowszej gry.

God of War ukaże się 20 kwietnia na PlayStation 4.

 

 

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2018/04/13/how-bear-mccreary-composed-god-of-wars-soundtrack-out-today-on-spotify/

Tagi: god of war muzyka muzyka z gier playstation 4 Sony Interactive Entertainment sony santa monica