Daniel Stroński Daniel Stroński 13.04.2018 16:48
Spider-Man. Wszystkie potwierdzone kostiumy
977V

Spider-Man. Wszystkie potwierdzone kostiumy

Spider-Man może pochwalić się dziesiątkami odmiennych strojów, które pojawiały się w komiksach, filmach, kreskówkach czy grach. Które zobaczymy w nadchodzącej produkcji od Insomniac Games?

W nadchodzącej grze ze Spider-Manem pojawi się sporo alternatywnych kostiumów dla Petera Parkera. Co ważne, każdy będzie miał swoją unikalną zaletę, więc nie mówimy tu o samej kosmetyce. Jeśli chodzi o ilość, redaktor Game Informera doliczył się 24 miejsc na odblokowywane (i tworzone przez bohatera!) stroje, chociaż twórcy zapewnili go, że nie jest to ostateczna liczba. Oto te potwierdzone.

Insomniac stawia na radochę z bujania się na sieciach

Klasyczny kostium

Klasyczny, czyli taki, jaki najbardziej kojarzy się z Pająkiem. Czerwono-niebieski kostium z czarnym pająkiem na piersi będzie strojem, w którym Peter spędzi pierwsze minuty w nowej grze. Jego wyjątkową cechą będzie możliwość chwilowego zadawania poczwórnych obrażeń.

Główny kostium w grze

Znany z materiałów promocyjnych kostium z białym pająkiem szybko zastąpi klasyczny strój i deweloper stale podkreśla, że jego design ma uzasadnienie fabularne. Peter Parker ma go stworzyć własnoręcznie. Na razie nie wiemy, jaką dodatkową moc nam udostępni.

Spider-Man Noir

Czarny, pragmatycznie zaprojektowany kostium, który powstał na potrzeby komiksu w alternatywnej rzeczywistości. Gracze znają go ze Spider-Man: Shattered Dimensions na PS3, gdzie Spider-Man Noir był jedną z kilku grywalnych postaci. Na razie nie znamy jego specjalnych właściwości.

Spider-Punk

Punkrockowa wersja stroju ze jeansową kamizelką i kolczastym irokezem to dość niespodziewana opcja, która będzie dostępna dla osób, które złożą zamówienie przedpremierowe. W tym kostiumie Peter będzie w stanie wyciągnąć gitarę i wykorzystać jej mocne brzmienie do posłania w kierunku przeciwników fali uderzeniowej.

Filmowy Iron-Spider

Kolejną atrakcją dla preorderowców ma być metalowy strój od Tony'ego Starka, jaki powstał na potrzeby filmu Avengers: Wojna bez granic. Tutaj również nie podano, czym urozmaici rozgrywkę.

Tagi: insomniac games Sony Interactive Entertainment spider-man