Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 12.04.2018 14:30
Ujawniono cenę Moonlightera
384V

Ujawniono cenę Moonlightera

Trzy studia pracowały nad tą grą, w tym jedno z Polski. Ten niecodzienny RPG już wkrótce trafi do naszych rąk za nie najgorszą cenę.

29 maja zadebiutuje Moonlighter.  Twórcą gry jest hiszpańskie studio Digital Sun, a jej wydawcą jest 11 bit Studios - producent takich gier jak This War of Mine czy Frostpunk.

Moonlighter w maju trafi na PS4 i Nintendo Switch

Moonlighter to RPG, w którym oprócz poznawania historii i rozwijania bohatera przyjdzie nam pozyskiwać towary potrzebne głównemu bohaterowi o imieniu Will. Jest to sklepikarz z małego miasteczka Rynoka, który marzy o zostaniu bohaterem. Nocą, kiedy jego sklep jest zamknięty będzie starał się odnaleźć starodawne przejścia prowadzące do różnych światów i wymiarów.

Gra ukaże się na PlayStation 4, Xboksa One, komputery osobiste, gdzie będzie można ją kupić za pomocą Steama, GOG-a oraz Windows Store. Deweloperzy pracują także nad portem na Nintendo Switch, który ma ukazać się w późniejszym terminie. Moonlighter będzie dostępny zarówno cyfrowo jak i w pudełku będącym limitowaną wersją. W specjalnej edycji limitowanej otrzymamy:

  • obustronny medalion z gry
  • plakat A3 
  • zabawkę Jelly-Monster
  • grę

Moonlighter będzie dostępny w cenie 19,99 dolarów. 

Moonlighter - zwiastun

 

Źródło: informacja prasowa

Tagi: 11 Bit Studios Merge Games Moonlighter Video

Nie przegap