Daniel Stroński Daniel Stroński 11.04.2018 12:17
Spider-Man. Insomniac postawiło na radochę z bujania się na sieciach
664V

Spider-Man. Insomniac postawiło na radochę z bujania się na sieciach

Spider-Man pokazuje się na kolejnym materiale, tym razem w całości poświęconym poruszaniu się po mieście za pośrednictwem sieci. Wygląda to rewelacyjnie!

Spider-Man ma być jedną z największych gier na wyłączność PlayStation 4 w tym roku. Insomniac Games zdaje sobie sprawę, że tym, co ludzie lubią w Pająku, jest m.in. efektowne bujanie się na sieciach. W Spider-Manie 2 z PS2 udało się to zamienić w wyjątkowo przyjemny, zręcznościowy system sterowania. W nadchodzącej grze może być jeszcze lepiej!

Spider-Man - gadżety, stroje i misje poboczne

Spider-Manie kontrola bohatera będzie bardzo intuicyjna. R2 odpowiada za specjalne poruszanie się postaci, włącznie z parkourem, bieganiem po ścianach i właśnie bujaniem się po mieście za pośrednictwem sieciowodów. Mimo że sterowanie ma być łatwo przyswajalne, dopiero wyczucie pędu i momentu wystrzelenia kolejnej sieci da nam poczucie satysfakcji - a wciąż mowa o samym poruszaniu się po świecie gry! Wszystko rozbija się o płynność, ale też pęd, którego nie utracimy, włączając do naszego repertuaru ruchów szybkie wbieganie po budynkach czy odbijanie się od nich. Wzbijecie się zbyt wysoko? Tutaj wchodzi osobny przycisk do pikowania, by w ostatnim momencie wypuścić sieć i nie rozgnieść się na chodniku.

Spider-Man - twórcy o bujaniu się na sieciach

 

Źródło: YouTube (Game Informer)

Tagi: Insomniac Games Sony Interactive Entertainment spider-man