Daniel Stroński Daniel Stroński 11.04.2018 12:01
Najlepsze gry VR na podwójnych promocjach w PS Store
459V

Najlepsze gry VR na podwójnych promocjach w PS Store

PS Store znów oferuje duże przeceny, na których szczególnie przyoszczędzą Plusowcy. Wybraliśmy najciekawsze gry na PlayStation VR.

Kolejna seria promocji zawitała do PlayStation Store, a wśród nich znalazło się kilka ciekawych pozycji na PlayStation VR. Nawet jeśli poniższe gry nie przypadną Wam do gustu, możecie sprawdzić nasze polecenia co do wielkanocnej promocji, która trwa do jutra, 12 kwietnia.

Jakie gry na PSVR kupić w wielkanocnej promocji w PS Store?

Poniższe oferty obowiązują do 26 kwietnia.

Batman: Arkham VR - 84 zł 63 zł (42 zł PS+)

Któż nie chciałby zostać Batmanem? Gra od Rocksteady nie tylko wpisuje się w fabułę serii Batman: Arkham, ale też miesza ze sobą rozmaite pomysły w parogodzinnej przygodzie jako Bruce Wayne. Od sekwencji detektywistycznych, przez konfrontacje ze znanymi w Gotham oprychami, bo prawdziwie niepokojący finał - a to wszystko w masce Batmana i z jego gadżetami!


Psychonauts In The Rhombus Of Ruin - 79 zł 51,35 zł (23,70 zł PS+)

Oryginalne Psychonauts z PS2 zyskało już miano gry kultowej, choć nie każdemu może przypaść do gustu oprawa przypominająca twórczość Tima Burtona czy absurdalny humor. Tak czy inaczej, wszystko to znalazło się w VR-owym pomoście fabularnym między "jedynką" a nadchodzącym Psychonauts 2. Trzeba jednak zaznaczyć, że gatunek z platformówki zmienił się tu w przygodówkę, ale cała reszta to istna uczta dla fana Raza!


The Inpatient - 169 zł 135,20 zł (101,40 zł PS+)

Najdroższa gra w zestawieniu, ale psychologiczny horror od Supermassive Games może być dokładnie tą dawką VR-owego strachu, jakiej szukacie. Twórcy Until Dawn przygotowali historię pacjenta Blackwood Sanatorium, który cierpi na amnezję. Przyjmowane leki nie pomagają w orientacji w tym mrocznym, tajemniczym miejscu, każda decyzja ma znaczenie, a fani UD zobaczą znajome twarze - czy potrzeba czegoś więcej?No Heroes Allowed! VR - 124 zł 99,20 zł (74,40 zł PS+)

Ratowanie świat na opak. No Heroes Allowed! VR to taki symulator boga zniszczenia, który nie może dopuścić, by byle bohater zniszczył jego lochy czy demonicznych poddanych. Taktyczna, a przy tym całkiem zabawna gra, która starczy na dobre 6-8 godzin knowań i okrucieństw.Accounting Plus (Accounting+) - 49 zł 33 zł

Kiedy za pokręconą przygodówkę bierze się duet Justin Roiland i Dan Harmon, żaden fan ich serialu Rick and Morty nie powinien przejść obojętnie. Dostaliśmy godzinny festiwal przezabawnych gagów, gdzie liczba "fucków" na minutę przekracza wszelkie normy. Kilka zwariowanych scenariuszy sprawdzi się idealnie na jedną dłuższą sesję z PlayStation VR na głowie.

 

Tagi: Batman: Arkham VR najlepsze gry okazje PlayStation Network playstation store playstation vr promocje ps store Psychonauts in the Rhombus of Ruin rocksteady studios Warner Bros. Interactive wideo wyprzedaż