Paweł Musiolik Paweł Musiolik 10.04.2018 11:18
Mega Man X Legacy Collection - nowy zwiastun i pierwsze informacje o grze
273V

Mega Man X Legacy Collection - nowy zwiastun i pierwsze informacje o grze

Mega Man X Legacy Collection zostanie podzielone na dwie części. W Mega Man X Legacy Collection 1 dostaniemy pierwsze cztery odsłony Mega Man X, a w części drugiej - części 5-8.

Mega Man X Legacy Collection jest kolejnym projektem Capcomu i Digital Ecplise, który zbierze w jeden zestaw klasyczne gry z Mega Manem. Tym razem na tapet wzięto serię Meg a Man X, która ma spore grono fanów (a przynajmniej jej pierwsze części).

Mega Man 11 i Kolekcja 8. kultowych gier zmierza na PS4

Japońskie media przynoszą nam nowe informacje na temat Mega Man X Legacy Collection. Zestaw zostanie podzielony na dwie części. W Pierwszej dostaniemy Mega Man X 1-4, a w drugiej - Mega Man X 5-8. Tytuł zaoferuje nam opcję gry z filtrowaniem sprite'ów albo bez nich, tak jak gry zostały oryginalnie stworzone. Trójwymiarowe odsłony zaliczą za to skok w rozdzielczości i jakości modeli.

Mega Man X Legacy Collection - zwiastun gry


Dostaniemy także galerię materiałów z produkcji (w tym ścieżkę dźwiękową), animację Day of Sigma, a także tryb X Challenge gdzie będziemy walczyli z kolejnymi bossami. Premierę w Japonii ustalono na 26 lipca tego roku.

Tagi: Capcom Mega Man X Legacy Collection Nintendo Switch pc playstation 4 wideo