Jakub Barwiak Jakub Barwiak 09.04.2018 18:38
Han Solo. Nowy zwiastun gwiezdnowojennego widowiska
388V

Han Solo. Nowy zwiastun gwiezdnowojennego widowiska

W sieci ukazał się nowy zwiastun Hana Solo - drugiego spin-offu Star Wars. Sprawdźcie czy w przygodach znanego przemytnika czuć Moc.

Walt Disney i Lucasfilm opublikowali nowy zwiastun Hana Solo – drugiego gwiezdnowojennego spin-offu. Widowisko pokaże nam niebezpieczny kryminalny świat Star Wars. Zobaczymy również przeszłość kultowych bohaterów Sagi. Wszystko dzięki niebezpiecznej misji, która połączy Hana Solo, Chewbaccę i Lando Calrissiana.

Kolejny Indiana Jones kobietą?

Za reżyserię filmu odpowiada Ron Howard, który przejął pałeczkę po zwolnionych Philu Lordzie i Christopherze Millerze. W obsadzie znaleźli się m.in. Alden Ehrenreich w roli Hana Solo, Donald Glover wcielający się w Lando Calrissiana. Ponadto w filmie występują Woody Harrelson jako Beckett – mentor Hana i Emilia Clarke jako Kira.

Han Solo - zwiastun 2

Han Solo będzie drugim gwiezdnowojennym spin-offem. Pierwszy z nich Łotr 1, zadebiutował w grudniu 2016 roku i zarobił w światowych kinach ponad miliard dolarów. Producentami Hana SoloKathleen Kennedy, Allison Shearmur i Simon Emanuel. Za scenariusz odpowiadają Jonathan Kasdan i Lawrence Kasdan.

Premiera 25 maja.

Źródło: http://www.comingsoon.net/movies/trailers/936121-new-solo-star-wars-story-trailer

Tagi: Disney Gwiezdne Wojny han solo lucasfilm solo Video