Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 09.04.2018 19:20
Wirtualny asystent zdradza istnienie Watch Dogs 3
765V

Wirtualny asystent zdradza istnienie Watch Dogs 3

Z okazji Prima Aprilis Ubisoft dało użytkownikom Uplay dostęp do konsoli komend, która stylistyką przypominała narzędzie hakerskie. To jednak nie koniec przesłanek o kontynuacji serii Watch_Dogs.

Od początku kwietnia gracze dostają od Ubisoftu różne znaki zwiastujące powstawanie trzeciej części hakerskiej serii. Najpierw pojawiła się konsola komend, a następnie tajemniczy wpis na Twitterze, który oznajmiał, że to jest wszystko. 

Ubisoft otwiera kolejne studio

Kanadyjscy gracze, którzy potrzebują informacji o danej grze lub czynności w Ubisoft Club, mogą zapytać specjalnego wirtualnego asystenta, który udzieli potrzebnych informacji. Nazywa się on Sam. Jak dowiedział się użytkownik UbiCentral, jeżeli zapytamy bota o Watch Dogs 3, odpisze nam w następujący sposób:

Watch Dogs 3 nie jest jeszcze skończone, ale wczesna wersja, w którą grałem, jest naprawdę dobra. Deweloperzy wykonali kawał dobrej roboty. Nie mogę doczekać się momentu, kiedy w to zagrasz !

Wygląda na to, że już wkrótce otrzymamy zapowiedź trzeciej gry o hakerach. Niewykluczone, że stanie się to podczas tegorocznego E3.

Watch Dogs 3 - materiał UbiCentral

 

Źródło: https://gameplaying.info/voice-assistant-ubisoft-confirmed-the-development-of-watch-dogs-3/

Tagi: ubisoft club Ubisoft Montreal watch dogs wideo