Kacper Mądry Kacper Mądry 09.04.2018 08:46
PC-towy Wiedźmin 3 "uratowany" przez modderów
4278V

PC-towy Wiedźmin 3 "uratowany" przez modderów

Wiedźmin 3 doczekał się modyfikacji, która wielu może przypaść do gustu. Modderzy znów zdziałali cuda.

Wiedźmin 3 został po raz pierwszy zaprezentowany w 2014 roku. Pierwszy materiał z gry przedstawiał jednak trochę inny wygląd gry.

Marcin Momot wyjaśnia opóźnienie premiery łatki HDR do Wiedźmina 3

Tym razem nie będziemy wracać do lepszej grafiki jaką prezentowała tamta wersja, a do interfejsu. Jego wstępna wersja znacznie różni się od finalnego kodu. Dawny interfejs Wiedźmina 3 był żywszy. Wygląd ekwipunku składał się z kolorowych elementów, za to mapa posiadała inną kolorystykę, która niektórym może się wydawać czytelniejsza.

Wiedźmin 3 pc mod
Mapa świata
wiedźmin 3 pc mod
Ekwipunek

Zmiany nie dotyczą jednak tylko interfejsu widzianego po spauzowaniu gry. Autorzy modyfikacji do Wiedźmina 3 zadbali także o podmianę wyglądu tytułu podczas normalnej rozgrywki. Co ciekawe, wszystkie elementy można włączać i wyłączać, co oznacza, że nie ma przeszkód, aby zagrać z nowym oknem wyboru ekwipunku, ale starą mapą.

wiedzmin 3 mod pc
Zmieniony HUD gry

Autorzy modyfikacji Wiedźmina 3 dokładnie studiują dawne materiały i stale wprowadzają drobne poprawki. Jeśli jesteście zainteresowani modem, to pobierzecie go dokładnie z tego miejsca.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/the-witcher-3-can-now-be-played-with-the-ui-hud-elements-from-e3-2014-pc-mod-obviously.34896/

Tagi: CD Projekt RED cdp.pl pc Wiedźmin 3: Dziki Gon