Anna Jurak Anna Jurak 09.04.2018 13:09
The Forest po latach żegna się z Early Access
457V

The Forest po latach żegna się z Early Access

The Forest po prawie 4 latach we wczesnym dostępie otrzyma finalną aktualizację. Wersja 1.0 dostarczy wielu zmian oraz usprawnień. 

Endnight Games robi krok na przód w realizacji swoich dotychczasowych postanowień. Mimo że dokładna data premiery na konsolę PlayStation 4 wciąż jest nieznana, to już 30 kwietnia gra otrzyma wersję 1.0. 

The Forest żyje i pojawi się w 2018 roku

The Forest trwa we wczesnym dostępie od maja 2014 roku. W końcu po prawie 4 latach otrzymamy finalną wersję gry. The Forest zostanie wzbogacone o nowe budynki oraz wiele poprawek, które usprawnią wydajność gry. Zostanie wprowadzony system odczuwania temperatury, a co za tym idzie mechanika ubioru ulegnie zmianie. Również w kontekście gry wieloosobowej będziemy mogli zmieniać stroje, by łatwiej rozpoznawać się podczas rozgrywki. 

Oprócz tego The Forest otrzyma wsparcie dla kontrolera. Jest to zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że gra ma również trafić na PlayStation 4 jeszcze w tym roku.

Wraz z datą 30 kwietnia zmieni się też cena gry. Zamiast dotychczasowej ceny za grę w Early Access, która wynosi $14,99 (ok. 51 zł), za finalny produkt przyjdzie nam zapłacić $19,99 (ok. 69 zł).

Źródło: Twitter (@EndNightGame)

Tagi: Endnight Games pc The Forest