Kacper Mądry Kacper Mądry 08.04.2018 11:45
Remake System Shock wraca na właściwe tory
360V

Remake System Shock wraca na właściwe tory

Remake System Shock powstaje już od pewnego czasu. Ostatnio jednak ukończenie produkcji stanęło pod znakiem zapytania.

System Shock od Nightdive Studios jakiś czas temu wróciło do deski kreślarskiej. Autorzy chcieli, aby ich produkcja bardziej przypominało oryginalną wersję gry.

Remake System Shock został skasowany. Prace zaczną się od nowa

Twórcy podzielili się z nami nowymi informacjami na temat produkcji gry. Wiadomość pojawiła się w serwisie Kickstarter. Otóż, według twórców, w momencie przerwania produkcji dokonano sporo zmian. Silnik gry został zmieniony na Unreal Engine, co powinno zapewnić lepszą wydajność oraz ładniejsza oprawę graficzną.

System shock playstation 4

Nightdive Studios chce, aby ich remake jak najbardziej przypominał oryginalną grę. Aby mieć pewność, że deweloperzy idą w dobrym kierunku proszona będzie o pomoc społeczność gry skupiająca się na Kickstarterze. Osoby, które najhojniej obdarowały remake podczas kampanii crowdfundingowej, będą otrzymywały dostęp do bardzo wczesnych wersji gry, kontrolując to czy prace nad System Shock idą w dobrym kierunku.

Zespoły odpowiedzialne za dane elementy gry prowadzą teraz dyskusje nad tym co powinno znaleźć się w nowej wersji gry. Planowa premiera System Shock ustalona została na pierwszy kwartał 2020 roku.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2018/04/07/system-shock-remake-update-april-2018/

Tagi: Nightdive Studios playstation 4 System Shock