Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 06.04.2018 19:58
Wybierz się na wycieczkę po posiadłości w Torn
398V

Wybierz się na wycieczkę po posiadłości w Torn

Wirtualna rzeczywistość to potężne narzędzie. Pozwala nam przeżyć przygodę w formie, na jaką nie pozwalają zwykłe konsole. Torn to świetny przykład drzemiącego potencjału tej technologii. 

Lubię gry w VR. Pozwalają na niespotykaną do tej pory imersję w świat gry. Torn od studia Aspyr Media, pozwoli nam udać się w niesamowitą podróż po steampunkowej posiadłości i jej okolicach. Czeka na nas zagadka rodem z seriali takich jak Twilight Zone czy Black Mirror. Dziś ujawniono część lokacji z gry, i muszę powiedzieć, że robią wrażenie. Przyjrzyjmy się co nas czeka.

Torn to mroczna historia, która pozwoli manipulować grawitacją w VR

Pierwsze przedstawiono nam błonia. To tutaj trafimy na początku. Pierwsze co rzuca się w oczy to posiadłość. Nie za duża, ale i nie za mała. Wydaje się idealnie pasować do szalonego naukowca, grzebiącego przy różnych wymiarach. Twórcy chcieli, żeby błonia intrygowały gracza i zachęcały do zwiedzenia posiadłości.

Torn - zwiastun nowej gry na PSVR


Obserwatorium to specjalna lokacja i najwyższy punkt posiadłości. To tutaj szalony właściciel tego miejsca wraz z żoną używali teleskopu do obserwacji galaktyki. I to tutaj odkryli miejsce w galaktyce nazwane "Parallel". Zapewne chodzi o równoległy wymiar do naszego, w którym być może zniknęli mieszkańcy tego miejsca.

Jeśli interesuje was ta produkcja to zajrzyjcie pod ten link. Znajdziecie tutaj zdjęcia wykonane w technologi 360 stopni. Pozwoli wam to dokładnie przyjrzeć się pokazanym lokacjom. A może znajdziecie tam coś jeszcze? 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/04/06/take-a-360-tour-of-torn-a-sci-fi-mystery-coming-to-ps-vr-this-spring/

Tagi: Aspyr Media news playstation vr ps4 Torn wideo