Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 06.04.2018 19:50
Znamy zawartość kolekcjonerki World of Warcraft: Battle for Azeroth
704V

Znamy zawartość kolekcjonerki World of Warcraft: Battle for Azeroth

Skoro wiemy już, kiedy przyjdzie nam ponownie odwiedzić Azeroth, to trzeba też poznać zawartość edycji kolekcjonerskiej. O to jak prezentuje się fizyczna wersja World of Warcraft: Battle for Azeroth Collectors Edition.

Wszyscy lubimy dostawać wypasione wersje kolekcjonerskie. A Blizzard zawsze słynął z przypakowanych edycji specjalnych. Nie inaczej będzie w przypadku Battle for Azeroth. W nasze łapki, oprócz cyfrowych prezentów, wpadnie też cała masa fizycznych gadżetów. Ale zacznijmy po kolei. 

Znamy datę premiery World of Warcraft: Battle For Azeroth

Z cyfrowych bajerów, warto wymienić dwa mounty, po jednym dla każdej frakcji. Dostaniemy także uroczego zwierzaczka oraz kilka drobiazgów do Hearthstone'a, Starcrafta 2, Heroes of the Storm czy Overwatcha. Ale to są rzeczy, które zakupić możemy też w cyfrowej kolekcjonerce. Prawdziwe atrakcje czekają w fizycznym pudełku. 

Najważniejszym elementem jest bez wątpienia pięknie zdobiona powieść. W środku mamy historię prowadzącą do wydarzeń z dodatku, napisaną z perspektywy zarówno Przymierza, jak i Hordy. Oprócz tego dodano kolekcjonerską monetę, na której znajdują się loga obu frakcji. Nie można też zapomnieć o cyfrowym soundtracku z dodatku. Jedyne czego mi zabrakło tutaj do szczęścia to podkładka pod myszkę, bardzo charakterystyczna dla kolekcjonerek World of Warcraft

Źródło: https://twitter.com/Warcraft/status/981881620813631488

Tagi: Activision Blizzard Blizzard news World of Warcraft World of Warcraft: Battle for Azeroth