Daniel Stroński Daniel Stroński 06.04.2018 16:17
Spyro Reignited Trilogy. Zwiastun odtworzony w oryginale z 1998 roku
469V

Spyro Reignited Trilogy. Zwiastun odtworzony w oryginale z 1998 roku

Spyro Reignited Trilogy to zbiór remake'ów, bo w przypadku dwudziestoletnich gier ciężko tworzyć "odświeżone wersje HD". Jak Spyro w nowym wydaniu prezentuje się obok oryginału z 1998 roku?

Fani platformowych klasyków z PS One jak serie Crash Bandicoot czy Spyro the Dragon zapewne pamiętają piękną grafikę 3D, która robiła swego czasu wrażenie. Dziś przestarzała oprawa na dużych telewizorach absolutnie nie robi takiego wrażenia i w pamięci zapisały się znacznie lepiej, ale z pomocą przychodzą remake'i. Po ogromnym sukcesie kolekcji Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, czas na fioletowego smoka ratującego najbliższych. 

Spyro Reignited Trilogy pojawiło się w eShopie, będzie wersja na Switcha?

Chociaż Spyro Reignited Trilogy na wczorajszym zwiastunie porównuje kilka scen z oryginału do nowej wersji, ale ekipa z IGN pokusiła się o odtworzenie całości świeżego zwiastuna w grze sprzed 20 lat. Co prawda pierwsze sceny są trochę naciągane, niemniej całość świetnie pokazuje, na co stać studia deweloperskie po dwóch dekadach. Przypominamy, że odnowiona trylogia ze Spyro będzie miała premierę 21 września tego roku.

Spyro Reignited Trilogy - porównanie zwiastuna remake'u do oryginału

 

Tagi: Activision Spyro Reignited Trilogy Toys for Bob