Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 06.04.2018 17:21
Metal Gear Survive w obniżonej cenie. Do gry trafią skórki inspirowane Metal Gear Solid 3: Snake Eater
367V

Metal Gear Survive w obniżonej cenie. Do gry trafią skórki inspirowane Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Metal Gear Survive nie zostało ciepło przyjęte przez fanów. Jednak Konami robi co może, by gra nie umarła.

Metal Gear Survive nie porwał rzeszy fanów kultowej marki i patrząc na statystyki na Steam Charts, trudno powiedzieć, że w grę, która wyszła niecałe dwa miesiące temu ktoś jeszcze pogrywa.

Metal Gear Survive. Aktualizacja 1.05 przynosi co-opową misję i opcję zmiany sterowania

10 kwietnia w Metal Gear Survive rozpocznie się specjalne wydarzenie, które będzie trwać dwa tygodnie. Standardowo gracze otrzymają nową misję kooperacyjną, jednak obecnie nie są znane jej szczegóły. Wiadomo natomiast, że w ramach tego eventu w grze znajdą się skórki inspirowane Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Będą to:

  • kombinezon EVA
  • mundur polowy Naked Snake'a
  • czapka z krokodyla

Akcesoria będą do zdobycia za Battle Points, które zdobywamy po prostu grając. Wydarzenie będzie dostępne na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.  Można było przypuszczać, że Konami przeznaczy event tylko dla posiadaczy konsoli Sony, ponieważ Metal Gear Solid 3: Snake Eater wyszedł wyłącznie na konsolę PlayStation 2  (choć gra doczekała się później wersji na 3DS-a oraz odświeżenia w ramach kolekcjo na konsole poprzedniej generacji). Dopiero przy okazji piątej części serii na którą składają się Metal Gear Solid V: Ground Zeroes i Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, w grę Hideo Kojimy mógł zagrać każdy fan uniwersum z PC-tem na pokładzie.

Ponadto Metal Gear Survive będzie kosztował znacznie mniej. Dwa miesiące po premierze gry, nówka na PlayStation 4 kosztuje 18 dolarów,a na Xbox One 19 dolarów

Źródło: https://www.pcgamesn.com/metal-gear-survive/metal-gear-survive-mgs3-event-the-encounter-1964

Tagi: Konami metal gear survive pc playstation 4