Kacper Mądry Kacper Mądry 05.04.2018 16:46
Jest pierwszy zwiastun Spyro Reignited Trilogy. Znamy cenę!
988V

Jest pierwszy zwiastun Spyro Reignited Trilogy. Znamy cenę!

Spyro Reignited Trilogy oficjalnie zapowiedziane! Grę możemy zobaczyć w ruchu na nowym zwiastunie.

Spyro Reignited Trilogy to spełnienie marzeń wielu graczy. Właśnie w sieci pojawił się zwiastun produkcji.

Spyro Reignited Trilogy - wyciek ujawnia datę premiery i okładkę

Samo nagranie przedstawia dobrze nam już znane informacje, które pojawiły się kilka godzin temu. Otrzymamy trzy odnowione gry w jednej. Spyro Reignited Trilogy pojawi się we wrześniu 2018 roku.

Spyro Reignited Trilogy - oficjalny zwiastun


Wideo z Spyro Reignited Trilogy porównuje również stare wydania gier z najnowszym remakiem. Trzeba przyznać, że w produkcje włożono sporo pracy i szykuje się wiele godzin fantastycznej zabawy. Autorzy sami przyznają, że w przypadku takich produkcji ważne jest, aby zachować klimat pierwowzoru oraz wprowadzić współczesne opcje jak gałki analogowe czy funkcja automatycznego zapisu. Nie można doprowadzić do sytuacji, w której nowe rozwiązania rujnowałyby oryginalne doświadczenie.

Autorzy musieli przyjrzeć się temu jak wyglądała techniczna strona gry z przed dwudziestu lat i przygotować odpowiednie usprawnienia, które sprawią, że pomimo bycia tą samą grą, nie będziemy odczuwali, że mamy do czynienia z kodem pisanym dawno temu.

W PlayStation Store pojawiło się zamówienie przedpremierowe na Spyro Reignited Trilogy. Ile przyjdzie nam zapłacić za odnowionego Spyro? Jest to dokładnie 169 złotych. Decydując się na zakup preordera otrzymamy dynamiczny motyw oraz awatar.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/04/05/hes-back-spyro-reignited-trilogy-roars-onto-ps4-this-september/

Tagi: Activision playstation 4 Spyro Reignited Trilogy Toys for Bob wideo