Kacper Mądry Kacper Mądry 05.04.2018 16:17
Jenny LeClue: Detectivú. Ambitna przygodówka z nowym zwiastunem
148V

Jenny LeClue: Detectivú. Ambitna przygodówka z nowym zwiastunem

Jenny LeClue: Detectivú ma opowiedzieć zapadającą w pamięć historię. Autorzy opublikowali zwiastun nadchodzącego tytułu.

Jenny LeClue: Detectivú pojawiło się kilka lat temu w serwisie Kickstarter. Po prawie trzech latach prac, deweloper udostępnia nowe materiały z gry.

Przygodówka Jenny LeClue: Detectivú - kampania Kickstarter

Jenny LeClue: Detectivú ma charakteryzować się kilkoma ciekawymi rozwiązaniami, które w połączeniu z rysowaną oprawą graficzną mają zapewnić emocje na poziomie dużych produkcji. Gra pozwoli nam na sporą interaktywność z otoczeniem, a każdy drobny wybór ma mieć wpływ na przebieg fabuły. Naszym celem będzie dowiedzenie niewinności naszej matki, która jest oskarżona o morderstwo.

Jenny LeClue: Detectivú - zwiastun z PAX 2018

Bohaterka Jenny LeClue: Detectivú ma być niezwykle spostrzegawcza, co pozwoli nam na dokładne przyglądanie się postaciom, nawet podczas dialogów. Tytuł ze swoją złożonością, nie jest kierowany głownie dla dzieci. Mografi stara się jednak na tyle balansować produkcję, aby trafiła ona do każdego odbiorcy.

Jenny LeClue: Detectivú zabierze nas do opuszczonych kopalni, zapomnianych cmentarzy, starych obserwatoriów oraz kilku innych klimatycznych lokacji, które będą stanowiły przerwę pomiędzy rozmowami z licznymi mieszkańcami amerykańskiego miasteczka. Jenny LeClue: Detectivú trafi w 2018 roku na PlayStation 4, PC oraz iOS.

Źródło: https://gematsu.com/2018/04/jenny-leclue-detectivu-pax-east-2018-gameplay-trailer

Tagi: Jenny LeClue: Detectivú mobile Mografi pc playstation 4