Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 05.04.2018 17:00
Divinity: Original Sin 2 zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One
1271V

Divinity: Original Sin 2 zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One

Jedna z najlepszych gier zeszłego roku - Divinity: Original Sin 2 - trafi wreszcie na konsole ósmej generacji. 

Divinity: Original Sin 2 to kontynuacja wydanego w 2014 roku turowego RPG-a. Podobnie jak pierwsza odsłona po roku od premiery gra trafi także na konsole. 

Muzyka z Divinity: Original Sin 2 na winylu

Wydana w 2017 roku gra po ponad pół roku od debiutu zmierza na PlayStation 4 oraz Xbox One. Deweloperzy Divinity: Original Sin 2 obiecują, że oprócz dotychczas wprowadzonych poprawek konsolowi gracze otrzymają interfejs specjalnie dostosowany do konsol, czteroosobowy co-op, a także możliwość gry na podzielonym ekranie.

Divinity: Original Sin 2 jest grą z gatunku RPG, w której ponownie odwiedzimy krainę Rivellon. Akcja dzieje się 1000 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Jedną z największych nowości jest opcja stworzenia własnej postaci. Do wyboru mamy 5 ras, do których możemy przypisać bohatera. Są to elf, krasnolud, jaszczur, człowiek, nieumarły. Każda z nich ma swoje własne tło historyczne. 

Wydawcą konsolowej wersji gry został Bandai Namco Entertaiment, który na swym koncie ma porty takich gier jak Wiedźmin 3: Dziki Gon czy serii Dark Souls.

Divinity: Original Sin 2 - zwiastun wersji konsolowej

 

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2018/04/05/divinity-original-sin-2-is-coming-to-ps4/

Tagi: Bandai Namco Divinity: Original Sin 2 Larian Studios playstation 4 wideo