Daniel Stroński Daniel Stroński 05.04.2018 13:13
Far Cry 5. Krótkometrażowy film trafił na YouTube
355V

Far Cry 5. Krótkometrażowy film trafił na YouTube

Na początku marca powstał krótkometrażowy film wprowadzający w świat gry Far Cry 5, lecz był dostępny jedynie dla subskrybentów Amazon Prime. Teraz produkcja stała się dostępna dla wszystkich za darmo.

Far Cry 5 miało wyjątkową kampanię promocyjną. Oprócz zwiastunów i wywiadów z twórcami, przygotowano fikcyjną stację radiową Hope County FM (powstała nawet polska wersja!) oraz pełnometrażowy film o sekcie z gry - Bramy Edenu. Radiowych audycji można było słuchać na Spotify, z kolei film udostępniono jedynie w ramach subskrypcji Amazon Prime. Teraz półgodzinna produkcja live action trafiła na YouTube.

Nasza recenzja gry Far Cry 5 (PS4)

Inside Eden’s Gate opowiada historię trzech osób robiących vlogi, którzy udają się do Hope County w stanie Montana w poszukiwaniu ciekawego materiału. Wieści o porywającej ludzi sekcie przyjęli z przymrużeniem oka, jednak na miejscu prawda okazuje się brutalna. Poniżej zwiastun i pełny krótkometrażowy film.

Far Cry 5 - zwiastun filmu Inside Eden’s Gate

Far Cry 5 -  cały krótkometrażowy film Inside Eden’s Gate

Co ciekawe w grze pojawił się nawet easter egg, przedstawiający dalsze dzieje bohaterów. Jeśli pojedziecie do regionu Johna, nieco na wschód od Kościoła Baranka Bożego (zrzuty w galerii pokazują dokładnie, gdzie to jest) znajdziemy przyczepę z krótką notką (UWAGA NA SPOILERY!):

Źródło: YouTube (Ubisoft North America)

Tagi: far cry 5 pc playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo