Paweł Musiolik Paweł Musiolik 05.04.2018 10:36
Twórcy The Division pracują nad Battle Royale
357V

Twórcy The Division pracują nad Battle Royale

Wygląda na to, że wkrótce zobaczymy kolejnego gracza na rynku Battle Royale. Jak donoszą szwedzkie media, Ubisoft zlecił ekipie Massive Entertainment prace nad grą w tym gatunku.

Ekipa Massive Entertainment pracuje aktualnie nad The Division 2, które mamy zobaczyć w trakcie konferencji Ubisoftu na E3 2018. Wygląda na to, że to nie jedyny projekt nad którym pracuje studio.

Nad The Division 2 pracuje ponad 1000 ludzi

Jak donosi GameReactor, Ubisoft odwiedził szwedzkiego dewelopera i zlecił mu prace nad grą Battle Royale. Studio szybko odesłało odpowiedź, są w stanie wykombinować coś w krótkim okresie i zrobić coś interesującego. Nie wiadomo czy będzie to zupełnie nowa gra czy może jeden z trybów gry w The Division 2.

Wcześniejsze ankiety, które pytały o przyszłość serii, zawierały pytania m.in. o ten gatunek jako dodatkowy tryb. Jeśli więc pójdziemy w tym kierunku, to Battle Royale będzie mniejsze niż 100 graczy jednocześnie. Z drugiej strony, początkowo może być to tryb gry, który później odłączy się od całości i będzie dostępny w modelu F2P.

Z czym ostatecznie skończymy ciężko powiedzieć w tym momencie. Ale zainteresowanie Ubisoftu tym gatunkiem nie powinno nikogo dziwić po gigantycznym sukcesie PUBG-a oraz Fortnite Battle Royale.

Źródło: https://www.gamereactor.eu/news/644763/The+Division+devs+are+working+on+a+Battle+Royale+game/?sid=26d2a79bde82776ade13aee4146ff5f3

Tagi: massive entertainment Ubisoft