Paweł Musiolik Paweł Musiolik 05.04.2018 08:31
Spyro Reignited Trilogy - wyciek ujawnia datę premiery i okładkę
976V

Spyro Reignited Trilogy - wyciek ujawnia datę premiery i okładkę

Spyro Reignited Trilogy zostanie prawdopodobnie ujawnione już dzisiaj w trakcie imprezy PAX East. Meksykański Amazon się jednak pośpieszył i ujawnił nam datę premiery.

Wczoraj uaktywnił się nam oficjalny profil na Twitterze serii Spyro the Dragon, o czym pisaliśmy wieczorem. Wskazywałoby to na rychłe zapowiedź gry. Wcześniejsze plotki mówiły o PAX East i wygląda na to, że to faktycznie będzie miało miejsce dzisiaj.

Zapowiedź trylogii Spyro na PS4 coraz bliżej

Pośpieszył się jednak meksykański Amazon, który wrzucił stronę Spyro Reignited Trilogy, wraz z datą premiery, ceną i okładką. Te dwie ostatnie rzeczy zniknęły, ale z Internetu nic nie ginie. Spyro Reignited Trilogy do sprzedaży ma trafić 21 września w cenie $40, co przełoży się na ~159 złotych (podobnie jak Crash Bandicoot N. Sane Trilogy).

Za gry odpowiadać ma ekipa Toys for Bob, a nie Vicarious Visions, co lekko może martwić, bo ten deweloper nie ma wielu dobrych gier za sobą, asystując raczej przy produkcji większych produkcji. Ale dajmy im szansę, czekając na oficjalne wieści i materiały od Activision.

Tagi: Activision playstation 4 Spyro Reignited Trilogy Toys for Bob