Paweł Musiolik Paweł Musiolik 04.04.2018 21:08
Zapowiedź trylogii Spyro na PS4 coraz bliżej
500V

Zapowiedź trylogii Spyro na PS4 coraz bliżej

Activision musi szykować się do zapowiedzi trylogii Spyro the Dragon na PS4. Uaktywnił się oficjalny profil serii na Twitterze.

Plotki i zamieszanie wokół Spyro the Dragon na PS4 wzrastają. Ostatnie informacje donosiły, że Activision ma w planie ujawnić oficjalnie odświeżoną trylogię na PlayStation 4 jeszcze w tym tygodniu. I wygląda na to, że coś zaczęło się dziać.

Kolejna poszlaka na temat Spyro Treasure Trilogy

Kojarzycie twitterowe konto Falcon McBob, które de facto jest oficjalnym kontem Spyro the Dragon ze zmienioną nazwą? Zamieściło ono pierwszego tweeta.

Jeśli jesteście młodsi i nie znacie historii, to już wyjaśniamy. Spyro prowadził z Crashem korespondencyjny pojedynek o miano najlepszej platformówki na PlayStation. Oczywiście inaczej widziała to ekipa Naughty Dog i Insomniac Games, które ze sobą chętnie współpracowały i promowały wzajemnie swoje gry (no, powiedzmy, że pominiemy rolę właściciela marki - firmy Universal).

Mamy więc twarz Crasha, odwołanie się do starej znajomości, a w oczach... małe odbicie Spyro. Brakuje tylko jednego - zapowiedzi.

Tagi: playstation 4 spyro the dragon