Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 04.04.2018 20:02
Albion dociera do Sunless Skies - trailer na premierę
178V

Albion dociera do Sunless Skies - trailer na premierę

Sunless Skies wydane przez Faillbetter Games w modelu early access doczekało się dużego rozszerzenia. Te nazywa się Albion i jest istotnym krokiem w drodze ku premierze gry. 

Od dzisiaj w Sunless Skies pojawi się nowy region, nazwany Albion. Jest to bastion Imperium Brytyjskiego w zdradliwej Wysokiej Dziczy. Znajduje się tam Londyn, który królowa Wiktoria wysłała w kosmos. Zasiadając na Tronie Godzin monarchini włada nie tylko poddanymi, ale i samym czasem zapewniając im poczucie bezpieczeństwa w tych mrocznych czasach.

Epic Games prosi, aby uczniowie nie grali w Fortnite Mobile podczas lekcji

Dla tych z was, którzy nie kojarzą tytułu parę słów wyjaśnienia. Sunless Skies to kontynuacja ciepło przyjętego Sunless Sea. Obie gry stanowią połączenie strategii i RPG. W drugiej części postanowiono porzucić oceany, na korzyść przestrzeni kosmicznej. Wspomniana królowa Wiktoria zamierza stworzyć nowe imperium Brytyjskie wśród umierających gwiazd. Wcielamy się w wyrzutka, który sprzeciwia się temu pomysłowi. Naszym celem jest położyć kres planom Jej Królewskiej Mości. 

Sunless Skies: Albion - trailer na premierę:


Zabawa w grze skupia się na eksploracji, gromadzeniu zapasów, walce z napotkanymi przeciwnikami oraz na polepszaniu relacji z różnymi frakcjami zamieszkującymi świat gry. Co istotne, świat gry generowany jest losowo, więc za każdym razem zabawa będzie wyglądać inaczej.

Źródło: http://www.failbettergames.com/albion-is-coming-to-sunless-skies-on-4-april/

Tagi: Failbetter Games news pc Sunless Skies wideo