Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 04.04.2018 09:18
Assasin's Creed: Origins otrzyma oficjalne narzędzia moderskie
324V

Assasin's Creed: Origins otrzyma oficjalne narzędzia moderskie

Jedną z zalet wymienianą przez pecetowców jest możliwość tworzenia i implikowania modów, które potrafią dać grze nowe życie. Do Assasin's Creed: Origins nadciągają potrzebne do tego narzędzia. 

Premiera wszystkich oficjalnych dodatków do Assasin's Creed: Origins już za nami. Gra otrzymała m.in. tryb edukacyjny, w którym możemy poznać historię Egiptu. Okazuje się, że to nie ostatnia atrakcja, którą deweloperzy dla nas przygotowali.

Recenzja: Assassin's Creed Origins (PS4) - The Curse of the Pharaohs DLC

Jeżeli jeszcze zagrywacie się w najnowszą odsłonę Assasin's Creeda na komputerach osobistych lub już ją skończyliście, ale nie chcecie się jeszcze rozstawać ze słonecznym Egiptem, to wyczekujcie premiery Panelu Kontrolnego Animusa  Jest to nic innego jak program przeznaczony do modyfikacji gry.

Z jego pomocą będziemy mogli m.in. decydować o tym, z jaką prędkością płyniemy czy na jakim dystansie jesteśmy wykrywani przez wrogów, lub też sprawić, że strażnicy będą odpierać ataki hipopotamów. 

Program pozwoli nam na zarządzanie 75 parametrami podzielonymi na 11 kategorii. Możemy tworzyć dostosowane pod siebie ustawienia, które następnie zapiszemy, ale istnieje także możliwość skorzystania z trzech oficjalnie udostępnionych przez twórców presetów. Jednym z nich jest tryb God Mode - chyba nie trzeba go nikomu tłumaczyć.

Panel Kontrolny Animusa ma być dostępny jeszcze w tym miesiącu. Oprócz tego twórcy przygotowali kolejne Próby Bogów:

  • 3 - 10 kwietnia: Sobek na zwykłym + Anubis na wysokim poziomie trudności
  • 10 - 17 kwietnia: Sechmet na zwykłym + Sobek na wysokim poziomie trudności
  • 17 - 24 kwietnia: Anubis na zwykłym + Sechmet na wysokim poziomie trudności
  • 24 kwietnia - 1 maja: Sobek na zwykłym + Anubis na wysokim poziomie trudności

Źródło: Ubisoft

Tagi: assassin's creed origins galeria pc Ubisoft Ubisoft Montreal uplay zdjęcia