Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 04.04.2018 09:12
This War of Mine za darmo na Steamie
594V

This War of Mine za darmo na Steamie

Jedna z najlepszych polskich gier niezależnych obchodzi kolejne urodziny. W ramach czwartej rocznicy od premiery 11-bit Studios przygotowało dla zainteresowanych nie lada gratkę.

Za kilka dni 11-bit Studios wypuści swą nową grę zatytułowaną Frostpunk. Z tej okazji produkcja, która przyniosła deweloperom rozgłos i uznanie na całym świecie doczeka się kilku atrakcji.

Recenzja This War of Mine: The Little Ones

This War of Mine to gra polegająca na kontrolowaniu grupki cywilów, którzy walczą o przetrwanie w obliczu konfliktu wojennego. Dwa lata po premierze - w 2016 r. wypuszczono samodzielny dodatek zatytułowany "The Little Ones", wprowadzający do gry dzieci, o których potrzeby również musieliśmy zadbać.

Od teraz do niedzieli, 8 kwietnia użytkownicy platformy Steam mogą sprawdzić grę zupełnie za darmo. Dla graczy zainteresowanych nabyciem produkcji, twórcy przygotowali zniżki, w ramach których do 9 kwietnia pełne wydanie gry zawierające podstawkę oraz dodatek można nabyć za cenę 17,99 zł.  Samo rozszerzenie kosztuje natomiast niespełna 9,99 zł.

Niestety, w skład pakietu nie wchodzi fabularne rozszerzenie - "This War of Mine: Stories".

Źródło: https://www.dualshockers.com/this-war-of-mine-free-weekend-2018/

Tagi: 11 bit studios Deep Silver promocja steam This War of Mine: The Little Ones