Jakub Barwiak Jakub Barwiak 03.04.2018 18:37
Creed 2. Zdjęcia rozpoczęte, znamy oficjalny opis fabuły
392V

Creed 2. Zdjęcia rozpoczęte, znamy oficjalny opis fabuły

Rozpoczęły się prace na planie Creeda II. Z tej okazji poznaliśmy oficjalny opis fabuły tego obrazu.

Zdjęcia do drugiej części Creeda rozpoczęte. Z tej okazji MGM i Warner Bros. opublikowały oficjalny opis fabuły tego filmu. W Creedzie 2 zobaczymy jak Adonis Creed mierzy się w ringu z synem Ivana Drago – rosyjskiego boksera, który w trakcie walki zabił Apollo Creeda – ojca głównego bohatera. W Ivana Drago ponownie wcieli się Dolph Lundgren, rumuński bokser Florian Munteanu zagra jego syna Viktora. W obsadzie znajdą się również Tessa Thompson i Phylicia Rashad.

Obsada nowego Doktora Doolitle

Dla Adonisa Creeda życie jest sztuką balansu. Balansu pomiędzy prywatnymi obowiązkami i treningiem do następnej wielkiej walki. Walki z przeciwnikiem, w przypadku którego przeszłość rodziny tylko zwiększa stawkę. Z Rockym Balboą u boku, wspólnie skonfrontują się ze swoim dziedzictwem, zastanawiając się nad tym o co warto walczyć. Odkryją oni, iż nie ma nic ważniejszego od rodziny. Creed II przypomni, iż niezależnie od tego gdzie zmierzasz, nie uciekniesz od historii.

Na stanowisku reżyserskim Ryana Cooglera, zastąpi Steven Caple Jr. Z pewnością założenie fabularne drugiego Creeda jest niezwykle intrygujące. Rocky i Adonis będą musieli zmierzyć się ze wspólną tragiczną przeszłością. Ciekawie będzie również zobaczyć Ivana Drago w roli mentora, który również będzie musiał walczyć z demonami przeszłości.

Creed II pojawi się w kinach w listopadzie.

 

Źródło: https://screenrant.com/creed-2-synopsis-cast-filming/

Tagi: creed 2 MGM warner bros