Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 03.04.2018 17:50
Skyrim VR trafia na PC
181V

Skyrim VR trafia na PC

Jak nieustannie zarabiać na grze z 2011? Zapytajcie Bethesdę, a dowiecie się jak rozmienić The Elder Scrolls V: Skyrim na drobne.

The Elder Scrolls V: Skyrim to gra wiecznie żywa. Dosłownie, bo Bethesda nie pozwala jej przejść na emeryturę. Widzieliśmy już edycje zbiorowe, reedycje na PC, na konsolę obecnej generacji czy na PlayStation VR. Teraz przyszła pora, aby PC-towi gracze wkroczyli do Skyrim w wirtualnej rzeczywistości.

Recenzja: The Elder Scrolls V: Skyrim VR (PS4)

Za niespełna 260 złotych, możecie po raz kolejny rozpocząć przygodę w fantastycznym świecie Tamriel. Przygotujcie swoje łuki, naostrzcie miecze, bo takiego przeżycia nie zapewni wam zwykła wersja Skyrim. Jeśli jeszcze nie macie dość tego świata, posiadacie HTC Vive albo Oculus Rift i macie na zbyciu sporo gotówki, to warto zastanowić się nad tym tytułem.

Skyrim VR - zwiastun PC-towego wydania


Tak jak w przypadku wersji na PlayStation VR, dostajemy w swoje łapki edycję rozszerzoną. Oznacza to, że nie bawimy się w wersji oryginalnej z 2011 roku, ale w remasterze z 2016. Dodatkowo do naszej dyspozycji oddano wszystkie oficjalne dodatki tj. Hearthfire, Dawnguard, Dragonborn. Czy jest to zakup opłacalny, pozostawiam waszej ocenie. 

Źródło: Steam

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios news pc The Elder Scrolls V: Skyrim VR wideo