Daniel Stroński Daniel Stroński 03.04.2018 13:21
Far Cry 5. Pierwszy live event wystartuje dzisiaj
505V

Far Cry 5. Pierwszy live event wystartuje dzisiaj

Far Cry 5 ruszy dziś z pierwszym wydarzeniem społecznościowym, 

Far Cry 5 jest już na rynku od tygodnia i deweloper stwierdził, że to najwyższy czas, by oddać graczom pierwsze wydarzenie społecznościowe. W menu gry od premiery widać banner nadchodzącego live eventa i data 3 kwietnia w końcu nadeszła. Jak ma to wyglądać?

Nasza recenzja gry Far Cry 5 (PS4)

Live event ma rozpocząć się koło godziny 19:00 czasu polskiego i będzie dostępny przez tydzień. Na ten moment twórcy nie zdradzają, na czym dokładnie będzie polegał, ale patrząc na wcześniejszą grę Ubisoftu - Assassin's Creed Origins - całkiem możliwe, że będzie to wydarzenie dla osób, które spędziły w grze dłuższy czas.

W ostatnim Asasynie przygotowano ograniczone czasowo walki z bossami, do których najlepiej było podejść z maksymalnym poziomem doświadczenia, na co wielu graczy narzekało, bo nie chcieli pędzić z wbijaniem poziomów i poznawać grę na spokojnie. W Far Cry 5 co prawda poziomów nie ma, ale w trakcie gry zdobywamy sporo umiejętności (talentów), które wpływają na możliwości bohatera. Warto również mieć odkrytą całą mapę, gdyby wyzwanie społecznościowe wymagało od nas podróżowania po Hope County. Co do nagrody, fani zakładają, że będzie nią ukryty w plikach gry pistolet maszynowy Vector 45, który przypadkiem był dostępny dla osób, które grały przedpremierowo, ale obecnie nie znajdziecie go u sprzedawców.

Far Cry 5 - zwiastun premierowy

 

Źródło: Twitter (@FarCrygame)

Tagi: far cry 5 live event playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo