Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 03.04.2018 18:30
Zmiany trybu Insurekcja w Overwatch
230V

Zmiany trybu Insurekcja w Overwatch

Spodziewaliśmy się powrotu Insurekcji do Overwatcha. Ale okazuje się, dostaniemy dużo, dużo więcej.

Overwatch od Activision Blizzard to gra z długą tradycją powracających wydarzeń. Boże narodzenie, Halloween czy Chiński nowy rok to tylko kilka przykładów. Dlatego wszyscy oczekiwali informacji o Insurekcji. I dostaliśmy ją, chociaż w nieco innej formie niż się spodziewaliśmy. 

Recenzja: Overwatch (PS4)

Wydarzenie ma zostać znacząco rozszerzone. Zamiast nazwy Insurekcja, przemianowano je na Archiwum Overwatch. Ma się skupić na przeszłości organizacji, bo jak mówi sam Jeff Kaplan: 

Cała idea, polega na tym, że w przeszłość organizacji Overwatch, pełno jest świetnych momentów. Odwiedzając archiwa, jesteśmy w stanie przeżyć je jeszcze raz, a Insurekcja była tylko jednym z takich wydarzeń.

Oznacza to, że tegoroczne wydarzenie będzie bardziej rozbudowane, z większą ilością skórek i innych kosmetyków do zdobycia. Nie tylko powrócą skórki z zeszłego roku, ale dostaniemy też cały szereg nowości. Problem jest taki, że nie znamy póki co szczegółów. Te będą przed nami odkrywane w miarę zbliżania się startu Archiwum Overwatch. Będziemy was informować na bieżąco. 

Jeff Kaplan o Archiwum Overwatch:

 

Tagi: Activision Blizzard Blizzard news Overwatch pc playstation 4 wideo