Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.04.2018 08:48
Street Fighter V: Arcade Edition - aktualizacja 3. sezonu już jutro
270V

Street Fighter V: Arcade Edition - aktualizacja 3. sezonu już jutro

Street Fighter V: Arcade Edition wszedł w trzeci sezon razem z kolejnymi turniejami, nowymi postaciami i zmianami wprowadzonymi przez Capcom. Firma po monitorowaniu gry od wydania Arcade Edition postanowiła wypuścił łatkę poprawiającą balans gry.

Street Fighter V: Arcade Edition dostępne jest w sprzedaży od stycznia tego roku. Posiadacze pierwszego wydania Street Fighter V otrzymali darmową aktualizację ze zmianami. Jednak postaci musieli kupić sobie osobno, tak jak ci, którzy chcieli dorwać się do kolejnej puli nowych wojowników.

Street Fighter V otrzyma stroje z serii Darkstalkers

Trzeci sezon jak na razie przyniósł Sakurę i Blankę, a w kolejce są następni wojownicy - Sagat, Falke, Cody oraz G. Zanim jednak wylądują w grze, to już jutro pojawi się łatka poprawiająca balans Street Fighter V: Arcade Edition. Lista zmian, którą wprowadzą deweloperzy jest ogromna.

Poza zmianami w poszczególnych ruchach postaci (pełną listę znajdziecie na stronie Capcomu), deweloper wprowadził zmianę w skalowaniu obrażeń przy Crush Counter. zmiany dotknęły także ucieczek z chwytów, które teraz nie będą mogły być wyprowadzane po wklepaniu kombinacji przez rywala. Balans dotknął także V-Reverse, chociaż tutaj Capcom nie precyzował co przez to rozumie.

Street Fighter V: Arcade Edition - zwiastun Blanki

 

Źródło: http://www.capcom-unity.com/strumslinger/blog/2018/04/01/street-fighter-v-arcade-edition-season-3-balance-update

Tagi: Capcom playstation 4 Street Fighter V: Arcade Edition