Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.03.2018 18:14
The Walking Dead: The Final Season zostanie zaprezentowane 6 kwietnia
613V

The Walking Dead: The Final Season zostanie zaprezentowane 6 kwietnia

The Walking Dead: The Final Season zadebiutuje w tym roku, a już niedługo będzie nam dane spojrzeć na pierwsze fragmenty gry. Tytuł będzie obecny na PAX East 2018.

Pierwszy sezon The Walking Dead od Telltale zadebiutował w 2012 roku i odniósł wielki sukces. Emocjonalna przygoda była chwalona przez wielu graczy i zebrała mnóstwo nagród (w tym w kategorii "Gra Roku"). Był to także komercyjny strzał w dziesiątkę, od którego firma do dziś odcina kupony wydając kolejne gry na identycznym trzonie szczątkowej rozgrywki. Kolejne rozdział opowieści nie zostały już tak entuzjastycznie przyjęte, ale nadal mają grono swoich fanów. W tym roku opowieść dostanie wyczekiwany przez wielu finał.

Nowy szef Telltale zapowiada nową jakość i świeże marki

The Walking Dead: The Final Season to ostatni sezon gry osadzonej w znanym komiksowym uniwersum Żywe Trupy autorstwa Roberta Kirkmana. Pierwszy pokaz tytułu będzie miał miejsce w trakcie PAX East (5-8 kwietnia). Dzisiaj możemy zerknąć na grafikę promującą. Stanowi ona bardzo miłe i sentymentalne odwołanie do korzeni serii.

The Walking Dead: The Final Season

Obrazek przedstawia Clementine i A.J w pozycji oraz środowisku przywodzącym na myśl grafikę ukazującą Lee i młodą Clementine z pierwszego sezonu gry. Kolejny raz zapewniono fanów, że finał serii zadebiutuje jeszcze w tym roku. Panel poświęcony tytułowi odbędzie się w dniu 6 kwietnia i właśnie wtedy dostaniemy prawdopodobnie zwiastun.

The Walking Dead Telltale - Lee, Clementine

 

Źródło: Twitter (Telltale Games)

Tagi: pax east PlayStation 4 Telltale Games The Walking Dead: The Telltale Series - The Final Season