Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 29.03.2018 18:20
God Eater 3 z nowymi materiałami i angielskim zwiastunem
630V

God Eater 3 z nowymi materiałami i angielskim zwiastunem

God Eater 3 w dalszym ciągu nie ma wyczekiwanej daty premiery, ale możemy się przyjrzeć czystej rozgrywce i podziwiać nową galerię prezentującą grę w całej okazałości. Fani cyklu na pewno mają na co czekać.

God Eater 3 to najnowsza odsłona serii, która narodziła się jeszcze za czasów PSP, jako odpowiedź na niesamowity sukces serii Monster Hunter. Chociaż seria God Eater skupia się na podobnym trzonie rozgrywki, gdzie najważniejszy jest aspekt polowania na potężne bestie, to jednak tytuły mocno się różnią. Produkcja Bandai Namco cechuje się przede wszystkim zupełnie innym klimatem.

God Eater 3 wyjdzie na PlayStation 4

God Eater 3 doczekało się angielskiej wersji zwiastuna. Nie zdradzono niestety kiedy gra pojawi się na zachodzie. Dowiadujemy się jednak o nowym regionie nazywanym "the Ashlands". Jest to siedziba nowych gatunków Aragami i to właśnie z tego miejsca pochodzą Anubis, czy Ra, z którymi przyjdzie nam walczyć.

God Eater 3 - angielski zwiastun

God Eater 3 wprowadzi nowe rodzaje broni, jak Edge God Arc - podwójne ostrze skupiające na szybkich cięciach i dźganiu. Wiemy też o dystansowym Ray Gun, gdzie podczas walki istotne będzie wyczucie odpowiedniego czasu, aby zadać większe obrażenia. Poza zwiastunem możemy też spojrzeć na nowe zrzuty ekranu znajdujące się w galerii.

Źródło: YouTube (Bandai Namco Entertainment America)

Tagi: Bandai Namco Entertainment galeria God Eater 3 PlayStation 4 Shift wideo