Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 29.03.2018 17:21
Guns of Icarus Alliance trafi na PS4 w maju i otrzyma funkcję cross-play
255V

Guns of Icarus Alliance trafi na PS4 w maju i otrzyma funkcję cross-play

O konsolowej wersji Guns of Icarus Alliance wiedzieliśmy już dobre parę miesięcy. Teraz ogłoszono dokładną datę premiery i potwierdzono, że użytkownicy PlayStation 4 zagrają z posiadaczami PC-tów.

Guns of Icarus Alliance jest sieciową grą w klimatach steampunk, gdzie 32 graczy bierze udział w wielkich bitwach powietrznych. Użytkownicy łączą się w drużyny liczące po 4 członków i muszą współpracować, aby ich statek został ostatnim na polu walki. Do tej pory produkcja była dostępna na PC-tach, ale w dniu 1 maja zadebiutuje również na PlayStation 4

Studio Muse Games potwierdziło jednocześnie wsparcie dla funkcji cross-play. Konsolowi gracze bez problemu zagrają ze znajomymi grającymi na PC-tach. Gra wesprze też międzyplatformowy chat tekstowy i głosowy - co nie zawsze jest takie oczywiste, jak mogłoby się wydawać.

Guns of Icarus Alliance - zwiastun premierowy

Guns of Icarus Alliance pozwoli 32 graczom wziąć udział w wielkich bitwach. Twórcy opracowali zarówno rywalizacyjne tryby PvP, jak i kooperację w ramach PvE. Nie zabraknie też opcji personalizacji naszych pojazdów i postaci.

Źródło: YouTube (Muse Games)

Tagi: cross-play Guns of Icarus Alliance Muse Games playstation 4 wideo