Paweł Musiolik Paweł Musiolik 29.03.2018 15:09
Dying Light z darmoszką - nowy tryb Prison Heist
593V

Dying Light z darmoszką - nowy tryb Prison Heist

Dying Light otrzymało kolejną darmową zawartość. Tym razem wrocławska ekipa Techlandu w ręce oddaje nam nowy tryb gry - Prison Heist, a wraz z nim - nową lokację i przeciwnika.

Dying Light to jedna z najlepszych gier z Polski dostępnych na PlayStation 4. Ekipa Techlandu nie śpieszy się z dostarczeniem nam kontynuacji, ale zamiast tego - uzupełnia Dying Light o nową, darmową zawartość.

Tak wygląda Battle Royale w Dying Light

Dzisiaj pojawiają się dwa nowe zrzuty. W pierwszym dostajemy nowy tryb gry - Prison Heist wraz z nową lokacją w której dzieje się akcja. W trybie tym musimy włamać się do więzienia. Możemy to zrobić samemu lub w kooperacji. Im szybciej wykonamy skok, tym lepsze nagrody dostaniemy.

Dying Light - zwiastun trybu Prison Heist


Ale to nie wszystko. Dostajemy także nowego, mocarnego przeciwnika - sierżanta Deathrowa, który jest niespotykaną do tej pory mutacją Deathrowa.

A na koniec - zabawa wielkanocna. Harran Egg Hunt to polowanie na królika zamienionego w zombie i poszukiwanie świątecznych jajek, w którym można wygrać specjalny wielkanocny strój. Informacje na ten temat znajdziecie w głównym menu gry.

Źródło: http://pressoffice.techland.pl/29294-za-kratami-tryb-prison-heist-wsrod-trzech-nowych-zrzutow-zawartosci-do-dying-light

Tagi: Dying Light playstation 4 Techland Warner Bros Interactive Ent. wideo