Jakub Barwiak Jakub Barwiak 28.03.2018 20:36
Znamy obsadę nowego Doktora Doolittle
471V

Znamy obsadę nowego Doktora Doolittle

Doktor Doolittle powróci w przyszłym roku. Wiemy już kto pojawi się w reboocie serii, obok Roberta Downey Jr.

Znamy dużą część obsady The Voyage of Doctor Dolittle – rebootu serii, wszystko dzięki gwieździe produkcji – Robertowi Downey Jr. Oprócz odtwórcy Iron Mana, który wcieli się w tytułowego bohatera w obsadzie produkcji znajdą się m.in. Tom Holland, Emma Thompson i Ralph Fiennese, którzy użyczą głosów zwierzętom pojawiającym się w filmie. Ponadto w obrazie zobaczymy Antonio Banderasa, Michaela Sheena i Harry’ego Colleta, którzy pojawią się w filmie w swych ludzkich postaciach.

Zobaczcie zwiastun filmu o Daphne i Velmie

Nowy Doktor Dolittle skorzysta z dobrodziejstw współczesnej technologii, dzięki czemu ma być możliwe wykreowanie bardzo realistycznych zwierzaków. Sprawdźcie poniżej „zwierzęcą” obsadę produkcji.

Doktor Dollittle zadebiutował na łamach książki Hugh Loftinga z 1920 roku. Powieść opowiadała o fizyku, który odkrył, iż potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Do tej pory wydano 13 książek z Doktorem Dolittle. Hollywood zajęło się tym tematem po razy pierwszy w 1967 roku, gdy ukazał się musical z Reksem Harrisonem. Z pewnością duża część osób kojarzy jednak tą postać z filmem z Eddiem Murphym z 1998 roku.

The Voyage of Doctor Dolittle zadebiutuje w światowych kinach w kwietniu 2019 roku, polska premiera została zaplanowana na pierwszego czerwca. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Stephen Gaghan (Syriana). Niestety ze względu na polskiego dystrybutora, który odpowiadał chociażby za nowe Jumanji i Daddy’s Home 2 nie będzie nam prawdopodobne dane docenić oryginalnej obsady.

Źródło: https://screenrant.com/robert-downey-doctor-dolittle-movie-cast/

Tagi: Robert Downey Jr the voyage of doctor dolittle universal